obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Galerie snímků

jAlbum 13.1 čeština nebo slovenština

( - - 89MB - stáhnout - 10989x)

Nástroj pro snadnou tvorbu webových galerií fotografií. Stačí přesunout složky s fotografiemi do JAlbum a program automaticky vytvoří HTML stránky s miniaturními náhledy fotografií nebo prezentaci vašich snímků formou slide show s možností aplikace řady efektů.

Extreme Thumbnail Generator 1.19.3 čeština nebo slovenština

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$29.95).
( - - 5.4MB - koupit - stáhnout - 8983x)

Program pro snadnou tvorbu webových galerií snímků, s pomocí průvodců a předdefinovaných šablon, které lze upravovat dle vlastních představ.

Arles Image Web Page Creator 10.0.2

( - - 13MB - stáhnout - 8798x)

Výkonný nástroj pro snadnou a rychlou tvorbu webových stránek s galerií vašich snímků. Automaticky generuje kvalitní miniaturky snímků, provede potřebné úpravy snímků a vygeneruje HTML stránky. Prostřednictvím šablon nebo změnou některých z řady možností nastavení lze upravit vzhled stránek dle vašich představ.

Hi Slider 1.0.3

Hi Slider umožňuje snadnou tvorbu poutavých webových prezentací snímků s využitím jQuery, bez potřeby psaní kódu. Stačí vybrat snímky, některou z připravených šablon a stiskem tlačítka vygenerovat HTML kód připravený k použití na vašem webu. Můžete zvolit přechodové efekty a upravit vzhled připravených šablon, podporovány jsou publikační systémy WordPress, Joomla a Drupal.

STGThumb 3.34

( - - 3.4MB - stáhnout - 8872x)

Program pro generování HTML alb a prezentací fotografií. Podporuje různé grafické formáty, při tvorbě miniaturních náhledů umožňuje aplikovat řadu speciálních efektů, podporuje rovněž vkládání vodoznaků a automatickou rotaci snímků.

Pecuchwebgallery 1.01 čeština nebo slovenština

( - - 0.49MB - stáhnout - 8106x)

Pecuchwebgallery je program, kterým slouží k automatickému vytváření HTML galerií, které si uživatel po případné úpravě nakopíruje na své www stránky. Při generování se automaticky dle nastavení zmenší fotografie, přitom se zachová kvalita a poměr stran. Uživatel si může také vložit do programu vodotisk ve formě textu, nebo svého obrázku.

S10 WebAlbums 3.2

( - - 0.46MB - stáhnout - 9341x)

S10 WebAlbums nabízí řešení pro snadné vytvoření atraktivní webové galerie fotografií, bez nároků na znalost HTML a potřeby komplikovaných nastavení. Nabízí šablony, jejichž vhled lze upravit podle potřeby, nástroje pro základní úpravy snímků a FTP klient pro nahrání galerie na webový server.

Web Gallery Builder 1.97

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$39.95).
( - - 2.7MB - koupit - stáhnout - 8992x)

Nástroj pro snadnou tvorbu profesionálních webových galerií a alb fotografií, bez potřeby znalosti HTML kódu.

Art Photo Gallery 1.3.9

( - - 0.98MB - stáhnout - 8717x)

Program umožňuje snadnou tvorbu poutavých Flash webových galerií vašich snímků. Nabízí řadu možností nastavení vzhledu a chování dle vašich požadavků. Podporuje konfiguraci parametrů prostřednictvím XML, aplikaci různých přechodových efektů, zobrazení miniaturních náhledů, navigační panel, prezentační režim, zvukové afekty a další.

GalerieFX 3.0.0 čeština nebo slovenština

( - - 6.95MB - stáhnout - 9106x)

Plná verze programu pro tvorbu www prezentací z Vašich fotografií. Generování probíhá na základě šablonovacího systému. Šablony jsou optimalizovány ve standardech w3c a pro moderní prohlížeče. Přenos na internet zajišťuje vestavěný FTP klient.

---

ViPErSoftware

reklama