obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Nástroje pro definici stylů www stránek

Text2Html 2.0

( - - 0.24MB - stáhnout - 8150x)

Utilita pro snadný převod textových souborů na HTML formát. Může být spuštěna i z příkazové řádky.

TopStyle Pro 5.0.0.103

( - - 21MB - stáhnout - 8394x)

TopStyle je výkonný program pro tvorbu webových stránek s plným využitím možností CSS (cascading style sheets) a (X)HTML. Upozorňuje na chyby již během práce a to nejen na neplatné definice ale rovněž i na definice stylů, jejichž zobrazení může být ovlivněno známými chybami prohlížečů. Podporuje integraci se současnými nástroji pro vývoj webů a nové definice CSS3 a HTML5.

Web Page Maker 3.22

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$49).
( - - 3.6MB - koupit - stáhnout - 8283x)

Program pro snadnou tvorbu webových stránek, bez potřeby znalosti HTML. Nabízí několik šablon, které vám pomohou na začátku tvorby, navigační lišty, knihovnu snímků, vestavěný FTP klient pro uložení vytvořených stránek na webserver.

Dynamic HTML Editor 6.8

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: €49.95).
( - - 18.6MB - koupit - stáhnout - 8110x)

Výkonný vizuální (WYSIWYG) editor pro tvorbu webových stránek. Podporuje rozvržení stránek s využitím CSS i tabulek, úpravu snímků (rotace, změna velikosti, aplikace přes 55 efektů), využití šablon, tvorbu menu s efekty, apod.

Free CSS Toolbox 1.2

( - - 1.5MB - stáhnout - 8775x)

Program nabízí řadu nástrojů pro jednodušší vývoj kódu kaskádových stylů pro webové stránky (CSS). Součástí je jednoduchý CSS editor s automatickým dokončováním kódu a zvýrazněním syntaxe, nástroje pro snadné formátování CSS kódu a jeho validaci.

LookAss RoolR 1.0 čeština nebo slovenština

Pomocí tohoto programu snadno zjistíte rozměry libovolného objektu na pracovní ploše v pixelech. Program se po spuštení "zkryje" do systémové lišty a je připraven k použití. Kliknutím na ikonu se na ploše zobrazí horizontální a vertikální pravítko. Při kliknutí na plochu se zobrazí obdélník výběru a je možné změřit nejen pozici, ale i rozměr objektu. Při skončení je možné program opět minimalizovat do systémové lišty. Ovládání je snadné, všechno se dělá pomocí myši. Vhodné pro webdesigneri, při psaní kaskádových stylů, kdy potřebujeme vypočítat pozici nebo rozměr prvku.

Niweb 1.0 čeština nebo slovenština

( - - 0.57MB - stáhnout - 8320x)

Vygenerujte si farby scrollbarov podla vlastnej fantazie. Možnosť zvoliť si farbu z palety, alebo si nechaj vygenerovat náhodnú. Možnosť náhľadu, ešte pred použitím.
---
Martin Kubiš

EngInSite CSS Editor 1.2

( - - 3.35MB - stáhnout - 7886x)

Ucelený nástroj pro tvorbu stránek kaskádových stylů - Cascading Style Sheets (CSS). Oceníte editor tagů, ověřování kompatibility a syntaxe, integraci se službou W3C HTML Validator a automatické dokončování. Umožňuje ověření, zda vyhovují různým prohlížečům a standardům, zobrazení náhledu HTML stránky v různých prohlížečích. Můžete se tak koncentrovat na návrh vzhledu vašeho webu a EngInSite CSS Editor udělá všechnu práci s tvorbou CSS za vás.

ext2Web Pro 2.3.0

( - - 0.72MB - stáhnout - 7987x)

Utilita pro konverzi textového formátu na html formát. Textový určený ke konverzi může být načten buď z textového souboru nebo z clipboardu.

AscToHTM 5.0

( - - 1.9MB - stáhnout - 7698x)

Vysoce konfigurovatelná utilita pro převod textových souborů na html soubory s odkazy. Program dokáže detekovat a správně převést formátovaný text (odsazení, odrážky, záhlaví, zvýraznění textu), tabulky, diagramy, odkazy na jiné URL, email adresy, dokazy na diskusní skupiny a JavaScript.

reklama