obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Nástroje pro propagaci www stránek

Rank Tracker Pro 8.0.11

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$124.75).
( - - 138MB - koupit - stáhnout - 5725x)

Program umožňující monitorovat pozici vašich webů na nejznámějších vyhledávacích serverech (Google, Yahoo!, MSN - celkem 409). Zjistí vaše pozice pro různá klíčová slova, podporuje regionální verze vyhledávačů, vede denní, týdenní a měsíční záznamy o změnách v pozicích vašich webů, generuje grafy znázorňující vývoj.

( - - 6.3MB - stáhnout - 3892x)

Internet Business Promoter (IBP) nabízí různé nástroje které vám umožní sledovat pořadí vašeho webu na stránkách vyhledávačů, spravovat partnery odkazující na vaše stránky, analyzovat a generovat klíčová slova pro Google AdWords, zasílat informace o vašem webu na servery vyhledávačů, generovat podrobné reporty (PDF, Word, HTML).

CuteRank 3.5.9

( - - 6.2MB - stáhnout - 2504x)

CuteRank dokáže ověřit aktuální pozici vašeho webu na vyhledávacích serverech pro zvolená klíčová slova. Můžete vytvořit seznam klíčových slov a vybírat z řady vyhledávací serverů. Program automaticky vede historii pořadí vašeho webu a umožňuje tak sledovat jeho vývoj.

Traffic Travis 4.2.0

( - - 6MB - stáhnout - 3038x)

Traffic Travis nabízí sadu užitečných nástrojů pro SEO optimalizaci vašich webových stránek. Umožňuje nalezení klíčových slov a konkurenčních webů, analýzu zpětných odkazů, sledování posunu ve výsledcích vyhledávání, a další.
Poznámka: vyžadována je registrace, která je zdarma.

Web CEO Professional Suite 12.0

( - - 29.5MB - stáhnout - 3275x)

SEO softwarový balík nástrojů které vám pomohou při analýze a optimalizaci vašich webových stránek tak, aby dosahovali nejvyšších pozic ve vyhledávačích.

Free Monitor for Google 2.5.31.89

( - - 1.6MB - stáhnout - 2959x)

Nástroj pro snadné sledování pozice vašich webových stránek ve vyhledávači Google, pro různá klíčová slova. Můžete sledovat více webů a vést statistiky. Podporován je export získaných údajů ve formátu CSV a import klíčových slov.

SEO Administrator 5.1

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$49).
( - - 16.49MB - koupit - stáhnout - 3045x)

Sada nástrojů umožňujících optimalizovat vaše webové stránky pro snadnější vyhledávání internetovými vyhledávači a zvýšení jejich návštěvnosti. Informuje vás o aktuálním hodnocení vašich stránek různými vyhledávači, počtu externích webových stránek s odkazy na váš web, můžete vidět jak jsou určité stránky vašeho webu vyhledávači indexovány, pomůže s výběrem klíčových slov.

LinkFreeze 0081

( - - 1.14MB - stáhnout - 2762x)

Nástroj pro optimalizaci dynamických webových stránek pro vyhledávací automaty. Umožňuje snadnou modifikaci dynamických odkazů na všem webu tak, aby se jevily jako statické odkazy které jsou snadněji rozeznatelné vyhledávacími automaty. Ve zdrojovém kódu vašich stránek přitom nic měnit nemusíte. LinkFreeze modifikuje odkazy až těsně před odesláním stránky klientovi (a opačně).

All-in-One Submission 8.68

( - - 3.19MB - stáhnout - 2854x)

All-in-One Submit je nástroj pro snadnou propagaci Vašeho webu. Distribuuje odkazy na Váš web do více než 880 tis. vyhledávačů jako jsou Yahoo, Dmoz, Google. Součástí jsou všechny potřebné nástroje včetně meta tag generátoru, plánovače, FTP, ...

Exploit Submission Wizard 8.2.1

( - - 6MB - stáhnout - 2858x)

Automaticky pošle vaše URL do více než 1200 vyhledávacích serverů, včetně AOL, Yahoo, Google, Hotbot, AltaVista, Looksmart, Excite, Lycos, Goto. Součástí je rovněž plánovač odesílání, monitor web serveru, Whois, klient Exploit Ftp Client, Rapid Internet Search, ...

reklama