obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Nástroje pro tvorbu a aplikaci efektů

KoolMoves 9.6.0

( - - 7.6MB - stáhnout - 5358x)

Program umožňující snadnou tvorbu poutavých flash animací profesionální úrovně (textové animace, pohyblivá loga, navigační prvky, ...). Kombinuje vysokou funkčnost se snadno ovladatelným prostředím. Součástí programu je knihovna klipartů vytvořených speciálně pro použití ve flash animacích, šablony textových stylů a efektů, šablony webů. Podporuje export v Html5.

Alligator Flash Designer 8.0.31

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$149).
( - - 5.5MB - koupit - stáhnout - 4226x)

Program pro tvorbu flash animací, interaktivních prezentací, formulářů, alb a prezentací fotografií, bannerů, a flash efektů. Nabízí přes 130 efektů pro animaci obrázků nebo textu.

A4Desk 7.00

( - - 10.2MB - stáhnout - 3210x)

Nástroj pro snadnou, vizuální tvorbu Flash webů, menu nabídek a prezentací, založenou na používání předdefinovaných šablon. Součástí je knihovna 185 připravených šablon.

Aleo Flash Intro Banner Maker 4.0

( - - 6.09MB - stáhnout - 5693x)

Program pro snadnou tvorbu různých animovaných Flash bannerů, blahopřání, upoutávek apod., bez nutnosti programování. Práci usnadňuje uživatelské prostředí s průvodcem tvorbou a průběžným zobrazením vzhledu vašeho produktu. Nabízen je široký výběr animovaných pozadí a textových efektů.

FlaX 5.10

( - - 0.8MB - stáhnout - 2419x)

FlaX umožňuje vytvářet textové efekty ve formátu Flash. Nabízí okamžitý náhled již v průběhu tvorby, 256 předdefinovaných efektů které lze dále upravovat dle vlastní potřeby, možnost přidání MP3 zvukových efektů. Vytvořenou animaci lze importovat do jiného Flash produktu nebo vložit přímo na webovou stránku.

Amara Intro and Banner Builder 3.33

( - - 4.4MB - stáhnout - 2357x)

Program umožňuje tvorbu animovaných úvodníků, bannerů a reklam pro webové stránky, s využitím Flash technologie. Můžete použít vaše fotografie a hudbu, doplnit text a aplikovat různé textové efekty.

SWiSHmax 4.0 Build 2011.06.20

( - - 54MB - stáhnout - 3277x)

SWiSHmax poskytuje vše, co je potřeba ke tvorbě poutavých, plně interaktivních Flash animací.

Swiff Player 1.7.2

( - - 4.3MB - stáhnout - 3119x)

Samostatný přehrávač Flash animací. Podpora OpenGL hardwarové akcelerace umožňuje přehrávání až 60 snímků za sekundu v celoobrazovkovém režimu a 3D efektů.

CoffeeCup Flash Firestarter 7.3

( - - 7.4MB - stáhnout - 2521x)

CoffeeCup Firestarter umožňuje snadnou a rychlou tvorbu Flash efektů. Můžete si vybrat z více než 65 efektů a řady MP3 zvuků. Zabudován je Sound Editor pro úpravu zvuku (ozvěna, reverze, utlumení), FTP klient pro snadný upload dat, HTML generátor, který vytvoří kód pro zkopírování přímo na webové stránky, Banner wizard - průvodce pro snadnou tvorbu reklamních proužků.

AnFX 5.3.4.6

( - - 3.4MB - stáhnout - 3552x)

AnFX umožňuje snadnou tvorbu animací vhodných pro publikování na webových stránkách nebo pro různé prezentace. Vytvořené animace lze exportovat ve formátu Flash (SWF) nebo Java (AFX).
Poznámka: Zkušební verze neumožňuje export ve Flash formátu (jen náhled) a Export ve formátu Java je doplněn bannerem.

 

reklama