obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Různé nástroje pro práci s HTML

Word Cleaner 7.6.1

( - - 23MB - stáhnout - 3517x)

Program umožňuje dávkovou konverzi dokumentů aplikace Word nebo textů ve formátu .rtf a .txt do formátu HTML, odstranění všech nepotřebných tagů v HTML souborech, vytvoření nebo odstranění hyperlink odkazů, vyhledání a náhradu textu.

CSE HTML Validator Pro 16.02

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$129).
( - - 14.4MB - koupit - stáhnout - 3732x)

Výkonný a flexibilní nástroj pro snadnou kontrolu HTML dokumentů. Ověřuje platnost HTML, XHTML, CSS, odkazů a uživatelskou dostupnost. Pomůže tak eliminovat problémy, které by mohly odradit návštěvníky vašich webových stránek. Součástí programu je editor, Batch Wizard pro dávkové zpracování více souborů nebo URL, Configuration Editor umožňující změnit text generovaných zpráv.

CSE HTML Validator Lite 15.0412

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: ).
( - - 8.3MB - koupit - stáhnout - 2802x)

Editor HTML, XHTML, CSS webových stránek který vám pomůže psát syntakticky korektní HTML kód.

HTML Executable 4.7.0.0

( - - 22MB - stáhnout - 3745x)

Balík nástrojů umožňující snadnou distribuci HTML dokumentů (webové stránky, e-knihy, prezentace…) formou zkompilovaného, spustitelného (exe) souboru. Takto vytvořené publikace můžete opatřit vlastním logem, ikonou, úvodní obrazovkou, obsahem, vyhledávačem. Zvolit můžete způsob zabezpečení obsahu publikace: časové omezení do registrace, znemožnění tisku nebo kopírování, ochrana heslem.

MarkdownPad 2.5.0

( - - 32MB - stáhnout - 2724x)

Editor umožňující psaní formátovaného HTML obsahu webových stránek, bez potřeby používat HTML tagy. K formátování se využívá klávesových zkratek nebo tlačítek panelu nástrojů. Vedle zdrojového textu je ihned vidět výsledný zformátovaný text, tak jak bude zobrazen webovým prohlížečem. Podporováno je používání vlastních CSS stylů.

HTML-Optimizer 10.7.5

( - - 2.3MB - stáhnout - 2704x)

HTML-Optimizer umožňuje, díky optimalizaci HTML a skriptů (JavaScript, PHP, CSS, LassoScrip...), vytvářet webové stránky, které se budou rychleji načítat. Vytvoří optimalizovanou kopii obsahu vašeho webu a původní soubory ponechá bez změny. Podporuje řadu nastavení, šifrování odkazů s adresami elektronické pošty, optimalizaci JPEG a PNG snímků.

DeepTrawl 3.8

( - - 18MB - stáhnout - 2464x)

Program umožňuje snadné a rychlé vyhledání problematických míst na vašich webových stránkách: neplatné odkazy, pomalu načítané stránky, chybějící snímky, neúplné meta tagy, a další chyby a obvyklé HTML problémy. Integrován je HTML editor. Reporty s nálezy lze exportovat v HTML nebo CSV formátu.

Rapid CSS Editor 2014 12.0

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$29.85).
( - - 18.9MB - koupit - stáhnout - 2623x)

S pomocí programu Rapid CSS Editor můžete snadno a rychle vytvářet a upravovat definice kaskádových stylů (CSS) libovolného rozsahu a složitosti. Kód s definicemi stylů můžete psát přímo nebo jej za vás vytvoří program. V obou případech vaši práci usnadní různé pomocné funkce, jako je automatické dokončování, zvýraznění syntaxe, ověřování platnosti W3, inspektor kódu.

HttpWatch 7.2.2

( - - 16.9MB - stáhnout - 2216x)

HttpWatch umožňuje podrobně analyzovat HTTP a HTTPS data přímo z prostředí prohlížeče Internet Explorer nebo Firefox a rychle tak optimalizovat a odladit vaše webové stránky. Zobrazí hlavičky, podobné informace o cookies, stavové kódy, HTTP kompresi, obsah, interakci s vyrovnávací paměti prohlížeče, …

Atrise HTMLock 2.2.1

( - - 0.52MB - stáhnout - 2942x)

HTMLock umožňuje tvorbu HTML stránek se šifrovaným obsahem, chráněných heslem. Stránky mohou být na web serveru, LAN, intranetu, CD, DVD nebo pevném disku. Není vyžadován žádný doplňující software k prohlížeči. Program je založen na JavaScriptu a je tedy kompatibilní s většinou prohlížečů. Součástí je řada šablon usnadňujících práci, podporuje cookies.

reklama