obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

NeedBackup 1.03 čeština nebo slovenština

stáhnout: 1.11MB
verze: 1.03 (22.03.2011)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
autor: ICT Solution
info@needbackup.cz
počet stažení: 1265x
hodnocení:
Váš hlas: - Průměr: 5 (1 hlas)

NeedBackup je komplexní řešení zálohování pro široké spektrum uživatelů. Zálohování se provádí plně automaticky na naše servery velice bezpečným šifrovaným způsobem. Odpadá tak nutnost na zálohování myslet a riziko spojené s běžnými způsoby zálohování, jako je například krádež či poškození zálohovacího média.

Všechna data, která se odesílají na server, jsou zakódována jedním z nejbezpečnějších šifrovacích algoritmů současnosti. Je tedy prakticky nemožné, aby byla kýmkoliv odcizena. Navíc jsou šifrovací klíče uložené pouze u Vás, aby se zamezilo riziku dekódování dat, ať už v případě prolomení ochrany některého ze serverů, nebo v situaci personálního pochybení z naší strany. Bezpečnost dat uložených pomocí našeho programu, je prioritou nejen pro jejich majitele, ale zejména pro nás, jelikož celá služba je vybudovaná na Vámi projevené důvěře.

Každý soubor zálohovaný přes službu NeedBackup je uložen na dvou serverech umístěných v různých geografických lokalitách. Soubory jsou na obou serverech uloženy v diskových polích, které zaručují maximální spolehlivost uchování dat. Celkem je tedy každý soubor uložen na čtyřech kvalitních pevných discích. V případě poruchy i jediného z disků je spuštěna ochranná funkce, která data automaticky kopíruje na záložní server. Tímto sofistikovaným způsobem jsou eliminovány všechny možné situace, které by mohly potenciálně ohrozit zálohu vašich dat.

NeedBackup zálohuje soubory ve více verzích. Toho využijete v případě, že jste v minulosti soubor změnili a chcete se vrátit k jeho původní podobě.
 

---
ICT Solution

reklama