obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Advanced SystemCare 8.2.0.795 čeština nebo slovenština

( - - 33.7MB - stáhnout - 47486x)

Advanced SystemCare Free (dříve Advanced WindowsCare Personal) je utilita nabízející nástroje, která vám jediným kliknutím myši pomohou ochránit, opravit, vyčistit a optimalizovat váš PC.

Komentáře

Advanced SystemCare 5.2.0

TUNE UP asi nejlepší--http://www.uloz.to/xLfENkK/tuneup-utilities-2013-13-0-2020-9-cz-navod-serial-zip

Advanced SystemCare 5.2.0

Prosím Vás pekne,
ja som v tomto úplný nováčik. To stačí kliknúť aby preskenoval a odstránil všetko zlé, alebo si musím najprv dať na nejaký disk veci pre mňa dôležité?? Teda či ten program rozozná, že musí odstrániť len to nepotrebné a zlé???

Re: Advanced SystemCare 5.2.0

Ahoj.U každého takového programu se musí hloubka jeho skenu a případně některých potřeb nastavit.Jinak odstraní to co potřebuješ v PC třeba crack,key kody,atd u softu který je pod falešným číslem. TUNE UP NENI TAK SLOŽITÝ-- http://www.uloz.to/xLfENkK/tuneup-utilities-2013-13-0-2020-9-cz-navod-se...

Re: Advanced SystemCare 5.2.0

To stačí kliknúť aby preskenoval a odstránil všetko zlé. Odpovídám ANO.
Je pravda, že dřívější verze mně zřejmě poškodily nějaké používané programy, podotýkám, že s fotkama a videama a jinýma nesystémovýma souborama se nic nestane. Ovšem poslední dobou jsem neměl s tímto programem žádný problém narozdíl od cc cleaner a tak... v horní liště se nachází tlačítko obnova, takže lze vše vrátit zpět. Doporučuji správce spouštění, kde lze omezit spouštěné nepotřebné programy pro urychlení startu počítače. Jinak mít alespoň jednu zálohu počítače je normální. Tchüs

Advanced SystemCare 4.2.0

viiiiirus...

Advanced SystemCare 4.0.0

5

adwanced system care 4 je super program.Má spoustu užitečných funkcí,ale na opravu systému je lepší Manager XP je sice trial,ale jeho funkce jsou dotačující.

Advanced SystemCare Free 3.7.3

5

Používam asi 4 roky. Zo začiatku zmazal aj dôležité registre, ale posledné verzie sú už vymakané a nepokazia vám nič. Odhalia aj malware, čo CCleaner nedokáže Ak náhodou chytíte zopár Double click a viacero cookies, tak vám spomalí prehliadač, že sa budete čudovať. Prečistením pomocou ASC uvidíte ten rozdieľ. Vrele odporúčam.

Re: Advanced SystemCare Free 3.7.3

ano cccleaner mi totalně zbrzdil prohližeč i stahovani dat. je to hrozny program

Advanced SystemCare Free 3.6.1

Já používám již delší dobu Advanced 3.7.bez problémů.Běžně
jej používám pro denní údržbu a jednou za čas kontrolu.Je
důslednější než CClenar.
Jindra

Advanced SystemCare Free 3.6.1

Je to funkční,ale kdo nechce aby se mu zhroutil program tak at ho vůbec nepoužívá.Já dělal přeinstalaci Windows xp.doporučuji pouze C CLeaner.Smaže jen to co má.Sám ho používám.Tot vše.Snad jsem poradil.