obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Dropbox 3.20.1

stáhnout: 69MB
verze: 3.20.1 (10.05.2016)
čeština nebo slovenština: ne
operační systém:
licence:
autor: Dropbox
počet stažení: 3831x
hodnocení:
Váš hlas: - Průměr: 5 (4 hlasy)

Dropbox umožňuje sdílet, zálohovat nebo synchronizovat vaše soubory prostřednictvím online služby (zdarma do 2GB dat). Všechny soubory, které umístíte do zvláštní složky (My Dropbox) ve vašem počítači, jsou automaticky synchronizovány s obsahem datové složky na serveru pod vaším oline účtem. Pokud například Dropbox instalujete na více počítačích, můžete tak mezi nimi snadno automaticky přenášet data. K souborům lze rovněž přistupovat odkudkoli přes webové rozhraní. Dropbox využívá 256-bitové AES šifrování a SSL k zabezpečení přenosu dat. Zabudované hlídání verzí souborů umožňuje obnovu změněných nebo smazaných souborů.

reklama

Komentáře

Dropbox 1.2.49

5

Dropbox je opravdu vynikající služba. Skvěle propracováno, jednoduché sdílení, publikování a perfektně fungující synchronizace.

Trošku omezení může být pouhé standarddní 2GB prostoru zdarma. Ale prostoru lze poměrně snadno získat zdarma i mnohem více.

Například při založení účtu přes http://db.tt/f72e83UM a nainstalování dropbox aplikace dostanete automaticky 0,5GB navíc zdarma.

Dalších 0,5GB dostanete po nahrání první fotky prostřednictvím automatického nahrávání fotek z mobilu. A vždy, když fotkami zaplníte 0,5GB dostanete na ně dalších 0,5GB zdarma a to až do celkové velikosti fotek 3GB. Pokud poté fotky smažete prostor vám již zůstane.

Další 1GB lze získat proklikáním DropQuest 2012. Návod např. na http://www.cnews.cz/clanky/navod-na-dropquest-2012-ziskejte-zdarma-dalsi...

Dalších až 0,5GB lze získat propojením s Facebookem a Twitterem.

A celkem až 16GB je možné získat, když doporučíte dropbox svým známým (0,5GB za jednoho).