obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Dropbox 3.20.1

( - - 69MB - stáhnout - 3830x)

Dropbox umožňuje sdílet, zálohovat nebo synchronizovat vaše soubory prostřednictvím online služby (zdarma do 2GB dat). Všechny soubory, které umístíte do zvláštní složky (My Dropbox) ve vašem počítači, jsou automaticky synchronizovány s obsahem datové složky na serveru pod vaším oline účtem.

Komentáře

Dropbox 1.2.49

5

Dropbox je opravdu vynikající služba. Skvěle propracováno, jednoduché sdílení, publikování a perfektně fungující synchronizace.

Trošku omezení může být pouhé standarddní 2GB prostoru zdarma. Ale prostoru lze poměrně snadno získat zdarma i mnohem více.

Například při založení účtu přes http://db.tt/f72e83UM a nainstalování dropbox aplikace dostanete automaticky 0,5GB navíc zdarma.

Dalších 0,5GB dostanete po nahrání první fotky prostřednictvím automatického nahrávání fotek z mobilu. A vždy, když fotkami zaplníte 0,5GB dostanete na ně dalších 0,5GB zdarma a to až do celkové velikosti fotek 3GB. Pokud poté fotky smažete prostor vám již zůstane.

Další 1GB lze získat proklikáním DropQuest 2012. Návod např. na http://www.cnews.cz/clanky/navod-na-dropquest-2012-ziskejte-zdarma-dalsi...

Dalších až 0,5GB lze získat propojením s Facebookem a Twitterem.

A celkem až 16GB je možné získat, když doporučíte dropbox svým známým (0,5GB za jednoho).