obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Windows 8

Infix PDF Editor 7.3.3

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 2252 Kč*)).
( - - 86MB - koupit - stáhnout - 15315x)

Díky programu Infix PDF Editor nyní můžete editovat PDF dokumenty podobně jako textové dokumenty v běžném textovém editoru, aniž byste nejdříve museli provádět jejich konverzi do jiného formátu a riskovat tak ztrátu původního rozvržení textu, snímků a grafických objektů.

Hlavní rysy

  • Snadná editace textu jako v běžném textovém editoru

Fakturky 7.1.5 čeština nebo slovenština

( - - 11.72MB - stáhnout - 6318x)

Jednoduše vyhotoví fakturu, dodací list, pokladní doklad bez zvláštních nároků na znalost výpočetní techniky. Je vhodný pro plátce i neplátce DPH. Pro malé i větší podnikatele a živnostníky. K dispozici máte neomezený počet samostatných nezávislých řad faktur. Je možno také vytvářet šablony pro další použití.

Další nástroje:

Radmin Remote Control 3.5.2.1 čeština nebo slovenština

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 910 Kč*)).
( - - 8.5MB - koupit - stáhnout - 4014x)

Radmin je jeden z nejrychlejších a nejjednodušších programů pro přístup a práci na vzdáleném počítači připojeném k internetu nebo LAN. Představuje kompletní řešení se všemi klíčovými funkcemi jako jsou vzdálené ovládání, transfer souborů, NT zabezpečení s podporou NTLMv2, Telnet, vícejazyčná podpora.

All In One Keylogger 4.4 čeština nebo slovenština

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 1591 Kč*)).
( - - 4.6MB - koupit - stáhnout - 86829x)

All In One Keylogger je určený ke skrytému monitorování veškeré aktivity uživatelů na počítači, kde je nainstalován. Tím vám poskytne komplexní přehled o tom, co se dělo na vašem počítači během vaší nepřítomnosti. Můžete tak lépe ochránit své děti před nebezpečím číhajícím na internetu nebo zajistit efektivní využití firemních počítačů, internetového připojení a pracovní doby zaměstnanci.

( - - 177MB - stáhnout - 6882x)

Remote Desktop Manager umožňuje z jediného uživatelského prostředí spravovat všechna vaše vzdálená připojení a virtuální počítače.

pdfFactory Pro 6.36 čeština nebo slovenština

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 2274 Kč*)).
( - - 11MB - koupit - stáhnout - 11509x)

pdfFactory Pro nabízí, vedle všech možnosti standardní verze programu pdfFactory, další nástroje pro tvorbu firemních dokumentů, rozsáhlejších dokumentací nebo archivaci (vkládání záhlaví, zápatí, vodoznaků, záložek, obsahu dokumentu,...).

Novinky ve verzi 5

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 4549 Kč*)).
( - - 177MB - koupit - stáhnout - 11299x)

Remote Desktop Manager umožňuje z jediného uživatelského prostředí spravovat všechna vaše vzdálená připojení a virtuální počítače.

Podporuje Microsoft Remote Desktop, Terminal Services, VNC, LogMeIn, Team Viewer, Ftp, SSH, Telnet, Dameware, X Window, VMware, Virtual PC, PC Anywhere, Hyper-V, Citrix, Radmin, Microsoft Remote Assistance, Sun Virtual Box a další.

pdfFactory 6.36 čeština nebo slovenština

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 1136 Kč*)).
( - - 11MB - koupit - stáhnout - 11400x)

pdfFactory umožňuje vytvářet PDF dokumenty z libovolné aplikace Windows, stejně snadno a rychle, jako byste tiskli na běžnou tiskárnu.

FinePrint 9.36 čeština nebo slovenština

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 1136 Kč*)).
( - - 13MB - koupit - stáhnout - 11176x)

FinePrint je neobvyklý tiskový driver pro Vaše Windows, který Vám poskytne dodatečné prohlížení a "neuvěřitelné formátování" Vašich tisků. Vlastní tisk potom probíhá přes standardní ovladač vaší tiskárny. "Neuvěřitelným formátováním" máme na mysli především tisk 2, 4 nebo 8 stran na jednom listu papíru, odstraňování grafiky i celých stran z tisku.

PowerDirector 17.0.2314

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 2274 Kč*)).
( - - 391MB - koupit - stáhnout - 6437x)

PowerDirector je komplexním, poloprofesionálním řešením pro editaci videa s podporou high definition formátu během celého procesu zpracovávání - od importu, přes editaci až po výstup.

reklama