obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Nástroje pro vzdálený přístup

( - - 167MB - stáhnout - 12288x)

Remote Desktop Manager umožňuje z jediného uživatelského prostředí spravovat všechna vaše vzdálená připojení a virtuální počítače.

Podporuje Microsoft Remote Desktop, Terminal Services, VNC, TeamViewer, Ftp, SSH, Telnet, Dameware, X Window, VMware, Virtual PC, PC Anywhere, Hyper-V, Citrix, Radmin, Microsoft Remote Assistance, Sun Virtual Box a další.

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 4391 Kč*)).
( - - 167MB - koupit - stáhnout - 16243x)

Remote Desktop Manager umožňuje z jediného uživatelského prostředí spravovat všechna vaše vzdálená připojení a virtuální počítače.

Podporuje Microsoft Remote Desktop, Terminal Services, VNC, LogMeIn, Team Viewer, Ftp, SSH, Telnet, Dameware, X Window, VMware, Virtual PC, PC Anywhere, Hyper-V, Citrix, Radmin, Microsoft Remote Assistance, Sun Virtual Box a další.

Radmin Remote Control 3.5.2.1 čeština nebo slovenština

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 878 Kč*)).
( - - 8.5MB - koupit - stáhnout - 8331x)

Radmin je jeden z nejrychlejších a nejjednodušších programů pro přístup a práci na vzdáleném počítači připojeném k internetu nebo LAN. Představuje kompletní řešení se všemi klíčovými funkcemi jako jsou vzdálené ovládání, transfer souborů, NT zabezpečení s podporou NTLMv2, Telnet, vícejazyčná podpora.

TeamViewer 11.0.59131 čeština nebo slovenština

( - - 5.8MB - stáhnout - 38745x)

TeamViewer nabízí řešení pro bezpečný přenos souborů a vzdálený přístup k počítačům připojených k internetu přes firewall a NAT proxy. Stačí spustit TeamViewer na obou počítačích, bez nutnosti instalace. Přenos dat je šifrován, podporován je přenos hlasu a videa, současné připojení až 25 uživatelů (prezentace, schůzky), používání více monitorů a další.

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$128.75).
( - - 36MB - koupit - stáhnout - 9838x)

Výkonný software pro vzdálenou administraci a monitorování sítí a systémů v sítích nebo pro provoz helpdesku.

Nexus Terminal 7.46

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$46).
( - - 2MB - koupit - stáhnout - 8470x)

Emulátor telnet 3270/5250/VT/ANSI terminálů s podporou skriptovacího jazyka, tisku, přenosu souborů (IND$FILE, FTP, FTPS, SFTP, Kermit), HLLAPI, SSH, SSL.

PowerFolder 10.5

( - - 65MB - stáhnout - 8535x)

Program pro snadné, bezpečné sdílení, zálohování a synchronizaci souborů prostřednictvím sítě internet nebo LAN, na systémech různých platforem (Windows, Mac, Linux).

Erics TelNet98 22.0-SSH čeština nebo slovenština

( - - 1.8MB - stáhnout - 9163x)

Sofistikovaný telnet klient kompatibilní s ANSI a SCO-ANSI terminály založenými na Windows Sockets. Podporuje protokoly telnet a SSH, IPv4 a IPv6, ANSI barvy, emulaci řádkovýh tiskáren, autologin, přenos souborů a další.

Royal TS 3.2.5

( - - 120MB - stáhnout - 8039x)

Pokročilý, flexibilní klient pro vzdálený přístup prostřednictvím vzdálené plochy Windows (RDP), Hyper-V konzole nebo SSH. Z jediného uživatelského prostředí umožňuje spravovat různá připojení k různým systémům. Podporuje všechny důležité funkce RDP.

PuTTY 0.67

( - - 1.7MB - stáhnout - 8554x)

PuTTY je program pro vzdálený přístup na Telnet a SSH server a xterm terminal emulátor.

reklama