obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Optimalizace rychlosti připojení

cFosSpeed 10.12 čeština nebo slovenština

( - - 4.8MB - stáhnout - 4975x)

Výkonná utilita pro akceleraci internetového připojení realizovaného prostřednictvím DSL, kabelu, ISDN. Maximalizuje rychlost stahování dat a minimalizuje čas odezvy (ping). Využívá technologii upřednostňování paketů dle nastavených priorit.

NetBalancer 9.2.2

( - - 5.7MB - stáhnout - 3791x)

NetBalancer umožňuje monitorovat a řídit rychlost síťového datového přenosu jednotlivých aplikací. Každému procesu lze přidělit různý stupeň síťové priority a limit pro download a upload dat. Podporováno je oddělené nastavení priorit a limitů pro každý síťový adaptér (jen u verze Pro).
Poznámka: Free verze umožňuje současné nastavení priorit a limitů max. pro 5 procesů.

BeFaster 5.01 čeština nebo slovenština

( - - 2.5MB - stáhnout - 5321x)

BeFaster je nástroj pro maximalizaci rychlosti připojení k internetu. Podporuje AOL, Symantec PcAnyWhere, IE, Opera, Dial-up modem, Lan, Cable Modem, xDSL (ADSL, SDSL, HDSL, VDSL, IDSL), ISDN, T1, T3, DirecPc a Cable/xDSL s PPPoE. Umožňuje ruční nebo automatickou konfiguraci, nastavení řady jinak nepřístupných možností.

WinTools.net Professional 14.3.1

( - - 2.6MB - stáhnout - 3610x)

Balík nástrojů pro zvýšení výkonu operačního systému. Umožní odstranění nepoužívaného software z disků a neúplatných údajů z registru Windows, skartaci souborů, získání kontroly nad procesy spouštěnými při startu, monitorování paměti, úpravu pracovní plochy a nastavení systému dle vašich potřeb, zrychlení přenosu dat prostřednictvím připojení k síti.

SpeedBit Video Accelerator 3.3.7.5

( - - 1.8MB - stáhnout - 3063x)

SpeedBit Video Accelerator redukuje problémy s přerušovaným přehráváním videa standardní nebo HQ kvality z YouTube a dalších webových portálů. Program akceleruje přenos videa vytvořením vícenásobných paralelních připojení. Podporováno je přes 165 portálů: YouTube, Yahoo Video, Facebook, AOL Video, Dailymotion, MySpace, Metacafe, ABC, CNN, ESPN a další.

DzSoft WebPad 2.3.0.0

Jednoduchý rozšiřitelný HTML editor se zvýrazněním syntaxe PHP, JavaScript a ASP. Součástí je vestavěný webový prohlížeč a nástroj pro vyčištění a zformátování HTML kódu, vlastní funkce lze přidat prostřednictvím HTML a JavaScriptů.

DSL Speed 6.6

( - - 1.5MB - stáhnout - 4019x)

Nástroj který online optimalizuje vaše DSL připojení (ADSL, G.lite, IDSL, SDSL) k dosáhnutí maximální rychlosti.

SG TCP Optimizer 3.0.5

( - - 0.63MB - stáhnout - 3436x)

Program pro optimalizaci a zvýšení rychlosti vašeho připojení k internetu. Umožňuje nastavit parametry TCP/IP (MTU, RWIN, QoS, ToS/Diffserv prioritizaci), zahrnuje nástroje pro testování latence, vyhledání největší možné velikosti nefragmentovaného datového paketu, editor Registru Windows. Program je vhodný pro zkušenější uživatele.

Onspeed 6

( - - 5.93MB - stáhnout - 3640x)

Služba umožňující zvýšit rychlost vašeho připojení k internetu, díky unikátní, patentované kompresní technologii.

Network Mechanic 2.7

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$29.95).
( - - 0.63MB - koupit - stáhnout - 3351x)

Utilita optimalizuje připojení k internetu, urychluje stahování souborů a otevírání webových stránek. Modifikuje řadu parametrů TCP/IP komunikace.

reklama