obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Různé síťové utility

WirelessKeyView 1.75

( - - 0.06MB - stáhnout - 4377x)

WirelessKeyView dokáže zobrazit WEP/WPA klíče pro přístup do chráněných bezdrátových sítí, uložené ve vašem počítači službou pro konfiguraci bezdrátových sítí systému Windows.

10-Strike Network Diagram 2.8

( - - 4.4MB - stáhnout - 3364x)

Výkonný software pro rychlou tvorbu grafických schémat topologií lokálních počítačových sítí. Aplikace prozkoumá síť s využitím protokolů ICMP, TCP a SNMP, automaticky sestaví mapu sítě, graficky odliší různé typy zařízení a zobrazí jejich propojení. Schéma je možné exportovat do aplikace Microsoft Visio nebo uložit jako vektorový nebo rastrový snímek.

TrueCafe. Internet cafe software 6.1 čeština nebo slovenština

( - - 9.39MB - stáhnout - 2148x)

Profesionální software pro provozování internetových kaváren. V moderním uživatelském prostředí nabízí funkce pro vystavování účtenek, monitorování a tvorbu reportů, správu softwarového vybavení. Umožňuje používání různých cenových schémat a balíčků služeb. Podporuje rovněž provozování WiFI hotspotů.
Poznámka: Zkušební verze umožňuje použití s max. 4 terminály.

Simple Port Forwarding 3.8.2 čeština nebo slovenština

( - - 7.1MB - stáhnout - 3580x)

Nástroj pro snadnější konfiguraci směrování portů v routerech. Umožňuje výběr z řady konfiguračních profilů předdefinovaných pro běžně používané aplikace nebo nastavení přesně dle vlastní potřeby. Konfigurace poté je automaticky aplikována na router prostřednictvím jeho webového rozhraní. Podporuje řadu modelů routerů výrobců Netgear, D-Link, Linksys, Asus, Belkin, Huawei, ZyXEL a dalších.

PVC Finder 1.0

( - - 48MB - stáhnout - 1899x)

PVC Finder je softwarový nástroj, který nabízí unikátní způsob internetového vyhledávání možností výskytu ilegálních kopií video souborů.

EMCO OS License Modifier 2.7

( - - 41.3MB - stáhnout - 2964x)

Utilita umožňující vzdálenou, hromadnou aktualizaci registračních údajů vkládaných při instalaci systému Windows (oprávněný uživatel, organizace), pokud dojde k jejich změně.

CuteHotspot. WiFi hotspot software 4.0 čeština nebo slovenština

( - - 5.8MB - stáhnout - 2356x)

Program pro účtování poplatků za WiFi připojení k internetu klientům vaši kavárny, hotelu, klubu nebo obchodu.

Virtual Router 1.0

( - - 1.3MB - stáhnout - 2272x)

Virtual Router umožňuje z počítače, který je připojen k internetu a vybaven WiFi adaptérem, vytvořit WiFi router jehož prostřednictvím mohou uživatele jiných zařízení s WiFi (notebooky, chytré telefony, tablety,…) sdílet internetové připojení. Bezdrátové připojení je zabezpečeno s využitím WPA2.

DNS2Go 4.3.4.1

( - - 2.1MB - stáhnout - 1915x)

DNS2Go je služba pro dynamické přiřazení vašeho doménového jména k právě používané IP adrese. Tím umožňuje přístup na váš počítač kdykoli a kdekoli, umístění internetových aplikací na vlastním počítači bez potřeby statické IP adresy.

Xirrus Wi-Fi Inspector 1.2.1.4

( - - 21.2MB - stáhnout - 2765x)

Nástroj pro monitorování a správu vašeho Wi-Fi připojení. Umožňuje zobrazit všechny dostupné sítě, ověřit pokrytí, zaznamenávat historii signálu nebo zobrazit podrobné informace (síla signálu, zabezpečení, frekvence, jméno poskytovatele apod.). Podporováno je rovněž testování rychlosti a kvality připojení a export informací v CSV formátu.

reklama