obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Sdílení a vyhledávání souborů v sítích

Dropbox 3.20.1

( - - 69MB - stáhnout - 3959x)

Dropbox umožňuje sdílet, zálohovat nebo synchronizovat vaše soubory prostřednictvím online služby (zdarma do 2GB dat). Všechny soubory, které umístíte do zvláštní složky (My Dropbox) ve vašem počítači, jsou automaticky synchronizovány s obsahem datové složky na serveru pod vaším oline účtem.

FrostWire 6.2.2

( - - 22MB - stáhnout - 3754x)

Klon populárního LimeWire PRO klienta pro sdílení souborů v sítích Gnutella a Bittorrent klienta.

Poznámka: součástí software je ASK panel, který lze volitelně instalovat nebo odinstalovat.

Shareaza 2.7.9.0

( - - 6.31MB - stáhnout - 3589x)

Sofistikovaný, flexibilní klient pro vyhledávání a sdílení souborů v P2P sítích eDonkey2000, Gnutella, BitTorrent a Gnutella2 (G2).

File & Image Uploader 7.0.4 čeština nebo slovenština

Vyzkoušejte nejnovější verzi programu na upload souborů.
- největší a nejlepší program svého druhu
- podporuje více než 700 serverů (českých i světových)
- dokáže navázat přerušené nahrávání souboru (na Google Drive, Dropbox, YouTube ...)
- možnost nahrávat na premiové účty
- možnost uploadu několika souborů na různé servery

iMesh 12.5.0

( - - 2.4MB - stáhnout - 3372x)

P2P klient pro vyhledávání a sdílení multimediálních souborů v síti uživatelů iMesh. Program umožňuje přímo přehrávat a organizovat stažené audio a video soubory. Podporuje rovněž synchronizaci s iPod a MP3 přehrávači, přehrávání HD videa a další.

Hamachi 2.2.0

( - - 6.1MB - stáhnout - 14090x)

Hamachi umožňuje snadné vytvoření bezpečné, privátní virtuální sítě dvou a více počítačů připojených k internetu. Je možný vzdálený přístup k počítači, používání sdílení souborů systému Windows, hraní síťových her, provoz privátních webů a FTP serverů. Komunikace je navazovaná s pomocí 3. uzlu, tzv. mediation serveru, po navázání již však probíhá přímo mezi klienty.

DC++ 0.843

( - - 85MB - stáhnout - 2583x)

Open source klient pro Direct Connect protokol. Umožňuje sdílení souborů v síti internet, integrována je podpora firewall a routerů, podpora navázání na přerušený přenos - resuming.

BearShare 12.0

Utilita k vyhledávání, stahování a sdílení hudby a krátkých souborů s videem (pod 15 min.) v síti Bearshare. Pracuje se soubory různých formátů, úplná dokumentace, přehledné uživatelské prostředí, zdokonalená kontrola připojení, urychlené stahování, chat, integrovaný přehrávač multimédií, ...

BitComet 1.37

( - - 8.3MB - stáhnout - 3643x)

Výkonný klient pro stahování a P2P sdílení souborů, s podporou BitTorrent, HTTP a FTP. Podporuje simultánní stahování, fronty, rychlé navázání na nedokončený přenos, chat, rychlostní limity, mapování portů, proxy servery, IP filtry, zobrazení náhledu stahovaného videa, DHT síť, a další.

Global Downloader 1.9.0.4

( - - 7.2MB - stáhnout - 2094x)

Univerzální aplikace pro rychlé vyhledávání a stahování souborů z internetu. Kombinuje funkce P2P klientů, FTP klientů a download manažerů.

reklama