obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Webové prohlížeče

Comodo Dragon 49.13.20.400

( - - 54MB - stáhnout - 3510x)

Internetový prohlížeč postavený na standardním jádře Chromium, navržený s ohledem na maximální bezpečnost a ochranu vašeho soukromí. Vedle všech možností prohlížeče Google Chrome nabízí snadnou identifikaci SSL certifikátů, vestavěný inspektor webů, funkce zvyšující ochranu soukromí (např. režim inkognito) a další.

Avant Browser 2016 build 3 čeština nebo slovenština

( - - 4.4MB - stáhnout - 6962x)

Avant Browser je zajímavý, rychlý internetový prohlížeč postavený na jádře Internet Exploreru. Nabízí panely se záložkami, blokování pop-up oken a flash reklam, rychlou navigaci, integrovaný nástroj pro odstranění stop po navštívených stránkách, akcelerátor a správce stahování, vyhledávač a čtečku RSS/ATOM informačních kanálů.

Pale Moon 26.2.0

( - - 20MB - stáhnout - 4964x)

Pale Moon Project nabízí klon internetového prohlížeče Firefox, optimalizovaný k maximálnímu výkonu na počítačích s OS Windows a moderními procesory. Vzhled a drtivá většina funkcí, zůstává identická jako u původního prohlížeče Firefox, včetně podpory Firefox extenzí. Všechna nastavení a záložky jsou importovány při instalaci.

Lunascape 6.13.0

( - - 35MB - stáhnout - 3388x)

Flexibilní webový prohlížeč nabízející výběr ze tří jáder: Trident (Internet Explorer), Gecko (Firefox) a WebKit (Safari a Chrome). Přepínat mezi jednotlivými jádry lze libovolně dle potřeby nebo automaticky, dle konkrétní webové stránky nebo záložky v oblíbených položkách. Prohlížeč nabízí podporu skinů, formulářů, RSS kanálů, ochrany soukromí a další.

NoScript 2.9.0.10

( - - 0.54MB - stáhnout - 6823x)

Rozšíření pro internetový prohlížeč Firefox poskytující zvýšenou ochranu při prohlížení webových stránek. Umožňuje interaktivní blokování Java, JavaScript, Flash a dalších plugin modulů tak, aby byly spouštěny jen na stránkách které považujete za důvěryhodné. Program nabízí možnosti detailního nastavení.

RoboForm 7.9.18 čeština nebo slovenština

( - - 12MB - stáhnout - 4313x)

Utilita, která vám pomůže vyplnit jakýkoli formulář na webových stránkách dle nastavených uživatelských profilů. RoboForm provede analýzu formuláře (s využitím metod umělé inteligence) a vyplní jeho pole podle údajů, které zadáte a uložíte. Součástí je i správce a generátor hesel. Uloží a doplní i vaše heslo k otevření chráněných stránek.

Flagfox 5.1.7

( - - 0.52MB - stáhnout - 3886x)

Doplněk prohlížeče Firefox, který automaticky zjistí geografickou polohu webového serveru na kterém jsou umístěny aktuálně zobrazované stránky a v poli s adresou zobrazí ikonku příslušné státní vlajky.

Sleipnir 6.1.9

( - - 58MB - stáhnout - 3690x)

Zajímavý webový prohlížeč nabízející integrovanou čtečku RSS informačních kanálů, možnost integrace s online službami a chytrými telefony, synchronizaci záložek a díky implementaci dvou jader (WebKit a Trident) možnost výběru z řady doplňků a webových aplikací.

( - - 1.9MB - stáhnout - 3015x)

Program dokáže obnovit všechny typy ztracených hesel, uložených Internet Explorerem.

TelePort Pro 1.71 čeština nebo slovenština

( - - 0.82MB - stáhnout - 3383x)

Kvalitní nástroj pro automatické stahování obsahu webových stránek pro offline prohlížení. Dokáže číst HTML 4.0, CSS 2.0 i DHTML, aplikovat filtry, podporuje připojení přes proxy a firewall, ...

reklama