obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Překladač Eurotran XP 3.0 čeština nebo slovenština

stáhnout: 2.25MB
verze: 3.0 (15.04.2011)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
cena: 790 Kč*)
autor: Microton, s.r.o.
microton@microton.cz
počet stažení: 2310x
hodnocení:
Ještě nehodnoceno

Eurotran XP v sobě kombinuje dva překladatelské nástroje: překladač anglických internetových stránek a bezplatný anglicko-český slovník uzpůsobený pro rychlé a pohodlné vyhledávání neznámých slov na obrazovce. Překladač se od jiných podobných nástrojů odlišuje hlavně pohodlným a do detailů propracovaným uživatelským rozhraním. Překlad stránek je velmi jednoduchý, stačí kliknout na ovládací tlačítko s českou vlaječkou a stránka se během několika vteřin objeví na obrazovce v češtině.

Program je možné přepnout i do duálního režimu, kdy se obrazovka rozdělí na dvě poloviny, přičemž v horní polovině zůstane původní anglický text a český překlad se objeví v dolní polovině pod ním. Podobně jednoduchá je i práce s vestavěným anglicko-českým překladovým slovníkem. Stačí podržet myš v textu nad neznámým slovem a program jej sám načte, vyhledá a
zobrazí překlad. Překladač funguje zdarma jen po omezenou zkušební dobu, pak vyžaduje zaplacení předplatného. Slovník funguje zdarma trvale a bez jakýchkoli omezení.
---
Microton, s.r.o.

reklama