obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Radio Profesional 8. built 26 čeština nebo slovenština

stáhnout: 46MB
verze: 8. built 26 (28.05.2019)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
autor: MySOFT.cz
helpdesk@mysoft.cz
počet stažení: 7867x
hodnocení:
Ještě nehodnoceno

RP je hudební odbavovací systém nejen pro rádia. Slouží všude tam, kde je nutno řízeně a plynule odbavit zvuk. Mezi hlavní funkce patří jednoduchost ovládání fornty pro ruční ovládání fronty, nebo také plně automatizovaný způsob vybírání a prolínání songů. Součástí systému je i plánovač, kterým je možno přesně nadefinovat pevné časy pro odehrání konkrétních souborů, nebo i celých hudebních bloků. Další funkcí je možnost připravení pevných playlistů, které se poté automatizovaně odbaví v daný čas.

Verze FREE není nijak časově omezena. Obsahuje všechny základní funkce nutné pro odbavení malé rozhlasové stanice. K dispozici je hudební archiv, automatizovaný selektor, plynulé míchání. Verzi FREE navíc můžete pomocí bezplatně registrace rozšířit na režim NORMAL, která je bohatší o další automatizovanou kartu (například pro jingle) a o plánovač na 5 plánů. Kapacita hudebního archivu je pak trojnásobná.

Pokud by Vám ani toto nestačilo, můžete si FREE verzi rozšířit na režim DELUXE, která obsahuje další kartu (neautomatizovaná, například pro podkresy a doplňky do vysílání), hudební archiv (na všech kartách) se stane neomezeným a neomezené jsou i plány do vysílání. Pokud by to nestačilo, můžete si pořídit komerční verzi Radio Profesional.

Plná podpora reportů pro OSA, Intergram a pro slovenskou SOZA.
---
mySOFT.cz

reklama