obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Redsystem Remote Control 1.1 čeština nebo slovenština

stáhnout: 3.24MB
verze: 1.1 (03.06.2010)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
cena: 150 Kč*)
autor: Ladislav Ševčík - REDSYSTEM
redsystem@redsystem.sk
počet stažení: 1999x
hodnocení:
Ještě nehodnoceno

Program Redsystem Remote Control je určen k ovládání vzdáleného PC přes internet. Můžete jej využít pro seriózní účely nebo jen na pobavení s přáteli. Program je vybaven zpětnou informací o provedeném příkazu, což znamená, že pokud se příkaz na vzdáleném PC provede, program vás o tom informuje.

Program se nainstalujte na oba PC - tedy na PC, ze kterého budete ovládat vzdálený PC a na ovládáný (vzdálený) PC. Po instalaci programu vám na ploše přibudou 3 ikony (zástupci pro spuštění programů).

- Setting (nastavení)
- Transmitter (vysílač)
- Receiver (přijímač, po spuštění je "neviditelný", dá se najít a ukončit přes správce úloh)

Nejdříve na obou PC spusťte "Setting", nastavte jazyk programu (SK, EN) a následně zadejte libovolný komunikační kód (na obou PC musí být stejný! Např. traktor). Na ovládaném PC (vzdáleném) spusťte "Receiver". Pokud chcete, aby se spouštěl automaticky po spuštění Windows, můžete vytvořit jeho zástupce a nastavit ho, aby se automaticky spustil. Na PC ze kterého budete vzdálený PC ovládat spusťte "Transmitter" a do textového políčka "Příkaz číslo:" napište kód (podle toho, jakou funkci má vzdálené PC provést) a odešlete jej tlačítkem "OK". Čekejte na provedení příkazu. Pokud je vzdálené PC zapnuté a má spuštěnou aplikaci "Receiver", do jedné minuty bude příkaz proveden a vy budete o tom informován.
---
Ladislav Ševčík - REDSYSTEM

reklama