obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Poštovní servery

Kerio Connect 9.0.2 čeština nebo slovenština

( - - 251MB - stáhnout - 9109x)

Kerio Connect nabízí multiplatformní alternativu k Microsoft Exchange. Umožňuje sdílení zpráv, kalendářů, a kontaktů nebo plánování schůzek na libovolné platformě (Windows, Linux i Mac). S Kerio Connect můžete pracovat kdekoliv, prostřednictvím mobilního telefonu nebo PDA. Automaticky bezdrátově komunikuje s mobilními zařízeními podporujícími protokol Exchange ActiveSync.

Ability Mail Server 3.2.5

( - - 8MB - stáhnout - 9459x)

Výkonný poštovní server podporující protokoly SMTP, POP3, IMAP4 a LDAP, přístup k poště prostřednictvím internetového prohlížeče (WebMail), 256-bitové šifrování přenosu dat (SSL), neomezený počet uživatelů a domén, ODBC, clustering, a další. Součástí je rovněž ochrana před nevyžádanou poštou, antivirový skener a filtr obsahu.

POPcon PRO 3.89

( - - 5.5MB - stáhnout - 8725x)

POPcon PRO připojí váš MS Exchange Server k POP3 a IMAP schránkám, stáhne z nich poštovní zprávy a distribuuje je do schránek uživatelů Exchange Serveru. Distribuci provádí na základě nastavených pravidel a informací v hlavičkách zpráv. Součástí programu je antiviru a antispam. Software běží jako služba systému Windows.

DataNumen Exchange Recovery 4.5

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$199.95).
( - - 1.9MB - koupit - stáhnout - 9313x)

Nástroj pro obnovu zpráv elektronické pošty, kontaktů, úkolů a dalších dat ztracených v důsledku havárie Microsoft Exchange serveru nebo poškození databáze. Obnova je prováděna konverzí souborů Exchange Offline Storage Files(.ost), uložených na klientském počítači, do formátu Personal Storage File (.pst), který lze číst programem MS Outlook nebo jiným kompatibilním poštovním klientem.

CodeTwo Exchange Sync 2.4.3

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$490).
( - - 10.7MB - koupit - stáhnout - 9107x)

Aplikace umožňující synchronizaci vybraných dat mezi složkami Microsoft Exchange serveru (2000 / 2003 / 2007/ 2010). Synchronizovat lze zprávy elektronické pošty, kalendáře, kontakty, apod.

GFI MailArchiver 9.2 čeština nebo slovenština

( - - 154MB - stáhnout - 9454x)

Řešení pro tvorbu archívů zpráv elektronické pošty pro poštovní servery Microsoft Exchange Server (2000/2003). GFI MailArchiver veškerou poštu uživatelů, včetně příloh, komprimuje a archivuje centrálně v databázi Microsoft SQL server. Přístup k archivované poště je možný přímo z prostředí aplikace MS Outlook (jako by šlo o schránku Exchange) nebo prostřednictvím webového rozhraní.

hMailServer 5.4 čeština nebo slovenština

Poštovní server podporující všechny běžné protokoly elektronické pošty (IMAP, SMTP, POP3), virtuální domény, distribuční seznamy, antivirovou a antispamovou ochranu (ClamWin, SpamAssassin), aliasy, distribuované domény, skripty a mnoho dalšího. Data jsou ukládána na databázový server MySQL, PostgreSQL nebo MS SQL. Součástí je COM knihovna, kterou lze využít pro integraci s jiným software.

Mail Enable Standard 7.0

Poštovní server nabízející podporou protokolů SMTP a POP3, webmail a List Server. Umožňuje provoz libovolného počtu emailových adres a domén, podporuje Active Directory/Windows ověřování, APOP, řadu možností nastavení.

( - - 5.1MB - stáhnout - 8761x)

Program pro obnovu databází Microsoft Exchange Serveru. Zpracuje poškozené poštovní databáze (.edb, .stm) a uloží obnovená data do souboru ve formátu Personal Storage File (.pst), který lze číst programem MS Outlook nebo jiným kompatibilním poštovním klientem. Podporuje Exchange 2010, 2007, 2003, 2003 SP1, 2003 SP2, 2000 a 5.5.

MDaemon 11.0.3

( - - 51.8MB - stáhnout - 6137x)

MDaemon je výkonný SMTP / POP3 / IMAP4 poštovní server se širokou nabídkou funkcí. Nabízí ochranu před nevyžádanou poštou, vzdálenou správu (prostřednictvím WebAdmin), v kombinaci s MDaemon AntiVirus ochranu před viry šířenými poštou.

reklama