obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Simple Mail Sender 1.0

stáhnout: 0.3MB
verze: 1.0 (03.02.2003)
čeština nebo slovenština: ne
operační systém:
licence:
autor: Radek Novák
info@infojet.cz
počet stažení: 5747x
hodnocení:
Váš hlas: - Průměr: 5 (1 hlas)

Slovy autora: "Program Simple Mail Sender 1.0 umožňuje odesílání e-mailů z vašeho počítače prostřednictvím vlastního SMTP klienta. Primárně je program určen pro uživatele, který potřebuje odkudkoli odeslat zprávu do vlastní e-mailové schránky, uložit si do své pošty zajímavý text nebo soubory a vyhnout se přenosu dat na disketách. Podpora POP3 není v programu implementována, program není určen ke stahování a čtení doručené pošty, ale pouze k odesílání zpráv.

Kde program najde uplatnění?
- v případech, kdy v počítači chybí není nakonfigurován poštovní klient
- v případě, kdy nechcete použít k odeslání pošty Exchange Server a pod.
- v situaci, kdy pracujete na cizím počítači a nechcete, nebo nemáte možnost změnit konfiguraci poštovního klienta (např. vytvořit si vlastní profil)
- v případě, kdy nechcete použít smtp server vašeho poskytovatele připojení, nebo smtp server, jehož použití je v přednastaveno v registrech Windows
- v případě, kdy považujete za vhodné komunikovat s vaším poštovním serverem přímo, bez dalšího smtp serveru.
- pro rychlé odeslání e-mailu, když se nechcete zdržovat přihlašováním k poštovnímu serveru prostřednictvím http a internetového browseru.
- jako pohotový program "do kapsy", díky kterému budete moci odkudkoli odelslat zprávy, texty a datové soubory.

Program lze spusti přímo z webu pomocí odkazu http://www.infojet.cz/products/freeware/smsender/SMSender.exe, s jediným omezením: v tomto případě nezobrazí správně soubor readme.txt, který hledá v adresáři na lokálním kde je umístěn exe soubor po rozbalení ze .zip archivu. Při startu přímo z internetu buď soubor readme.txt nenajde, nebo zobrazí jiný soubor stejného jména, který se právě nachází v adresáři kam jsou umísťovány dočasné soubory stažené z internetu."

reklama