obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Soft-4-Sale G5.28d čeština nebo slovenština

stáhnout: MB
verze: G5.28d (11.02.2007)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
autor: MTJ Service, s.r.o.
info@mtj.cz
počet stažení: 2136x
hodnocení:
Váš hlas: - Průměr: 5 (1 hlas)

Informační systém Soft-4-Sale představuje "nečekaně komplexní CRM" řešení, které pomáhá převážně malým a středním firmám řídit vztahy se zákazníky. V čem spočívá jeho nečekaná komplexnost? Systém Soft-4-Sale umí řídit všechny hlavní procesy ve firmě! Jeho předností je schopnost dobře řídit proces získávání nových a udržení starých zákazníků, ale řízení firmy je téma mnohem širšího záběru. Rozsah dodávaného řešení je velmi komplexní: od marketingu k realizaci obchodních případů, od kalkulace nabídkové ceny až po zaúčtování vystavené faktury, od záznamů plánu času až k manažerským analýzám firemních procesů, od samostatného PC až po internetové řešení dostupné neomezeně. Všechno pohromadě potom tvoří jedno ucelené a přitom konfigurovatelné řešení, které využívá k řízení podnikatelských aktivit přes 475 zákazníků v České a Slovenské republice.

Soft-4-Sale je systém modulový, to znamená, že jeho uživatelé mohou podle aktuální potřeby firmy skládat jednotlivé moduly a přizpůsobit systém požadavkům i specialitám provozu jejich firmy. Díky velké variabilitě a flexibilitě se ze systému Soft-4-Sale stává systém šitý na míru potřeb uživatelů.

Jádro systému Soft-4-Sale tvoří CRM řešení, které svým rozsahem pokrývá oblasti: operativní, servisní i analytickou. CRM nástroje Vám pomohou rychle a efektivně pracovat s informacemi od zákazníků, využít je pro budování jejich loajality, zvýšení úspěšnosti v obchodních příležitostech a navýšení zisku Vaší firmy. Komplexnost systému Soft-4-Sale podtrhují další moduly systému, které na sebe vzájemně navazují, doplňují se a rozšiřují rozsah celého řešení.

Soft-4-Sale tak představuje profesionální nástroj, který Vám pomůže efektivně a přehledně řídit informační zdroje, marketingové aktivity, firemní operativu, obchod, dodávky služeb, projektové zakázky, výrobu, ekonomiku a v neposlední řadě e-commerci Vaší firmy.
---
MTJ Service, s.r.o.

reklama