obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

STARTzjs 4.4.1 čeština nebo slovenština

stáhnout: 0.78MB
verze: 4.4.1 (12.03.2012)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
autor: pyramidak software
zdenek@jantac.net
počet stažení: 2747x
hodnocení:
Ještě nehodnoceno

Co byste řekli na to, mít všechny nainstalované programy v počítači v jednom seznamu, který bude dostupný na jedno kliknutí a zobrazen hned u kurzoru myši. Všechny programy a složky setříděné do sloupců s možností nastavit jejich důležitost a získat tak snadný způsob, jak zobrazit jen programy, s kterými právě chcete pracovat. Takovýto seznam oblíbených programů jednoduše vytvoříte díky formuláři Import nebo vložíte programy či složky prostřednictvím schránky Windows či jednoduše jejich přetažením do seznamu. Pomocí tohoto STARTzjs menu můžete odinstalovávat aplikace, nastavit jejich autospuštění s Windows, spouštět jich více najednou, v jiným rozlišení obrazovky a chybějící nechat automaticky najít.

Tedy nainstalujte aplikaci STARTzjs a získejte další tři služby. V Budíku k nastavenému času nebo pokud dojde k souborové změně ve vybrané složce, či ke změně titulku okna (otevření/zavření aplikace) můžete nastavit akci jako zobrazit zprávu, přehrát zvuk nebo vypnout, restartovat počítač, odhlásit uživatele nebo spusti/zavřít program(y) nebo odeslat email. Za druhé získáte Kalkulačku, ne však standardní, ale takovou, do které můžete příklady psát i vkládat.

Za třetí získáte synchronizaci pro vaše soubory prostřednictvím FTP. Pokud obsluhujete více počítačů a máte prostor na FTP serveru, můžete si nechat vybrané soubory synchronizovat tak, aby na potřebných počítačích byly vždy aktuální. Hlavně se ke všem často používaným službám dostanete rychle navolením klávesových zkratek (HotKeys). V nastavení si pak ještě můžete snadno nechat čistit Temp adresář (odpadiště Windows), zprovoznit rychle přístupnou nabídku pro změnu rozlišení obrazovky, zkontrolovat kdy a jaký vaš systém byl spuštěn a nakonec pohodlně kdykoliv aktualizovat tento program přes internet.

(Pro chod programu instalujte Microsoft .NET Framework 2.0 pro Win 98, 2000, Me, XP. Více na stránkách programu.)
---
pyramidak software

reklama