obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

STEREO 2005 - ekonomický software 7.1.5 čeština nebo slovenština

stáhnout: 51.71MB
verze: 7.1.5 (11.03.2005)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
cena: 1990 Kč*)
autor: KASTNER software s.r.o.
info@stereo.cz
počet stažení: 1168x
hodnocení:
Ještě nehodnoceno

Slovy autorů: "STEREO 2005 - ekonomický software je program pro zpracování účetnictví a daňové evidence, připravený na očekávané legislativní změny. Uplatní se zejména v malých firmách a účetních společnostech.

Účetnictví a daňová evidence
Program umožňuje zpracovávat v účetnictví a daňovou evidenci. Podle druhu zakoupené licence je možné účtovat ve dvou nebo více firmách, je možné pracovat v síti. Uživatelům lze nastavit různá přístupová práva. Rozúčtování je prováděno automaticky z prvotních agend. Účetní výkazy jsou připraveny i v anglickém a německém jazyce.

Nákup a prodej
Pohodlná fakturace s logickými kontrolami vám usnadní práci. Po zaúčtování přijaté faktury je možné vygenerovat skladovou příjemku. K dispozici je agenda objednávek. Veškeré doklady lze upravit podle firemního stylu.

Pokladna a banka
Můžete používat cizí měny a homebanking. Užitečnými funkcemi jsou například zůstatek k datu nebo přečíslování dokladů.

Mzdy a personalistika
Vše o zaměstnancích je přehledně uspořádáno v personální agendě. Složky měsíční mzdy jednoduše změníte a zkontrolujete. Práci ušetří průvodce výpočtem průměrného výdělku. Modul mezd je prozatím připraven pouze pro malé organizace do 25 zaměstnanců.

Sklady
Evidence zásob, ceník, fakturace ze skladu, příjemky, výdejky, vše co potřebujete k práci se skladem. Lze nastavit individuální slevy pro každého odběratele.

Majetek
V tomto modulu lze evidovat dlouhodobý, drobný a leasingový majetek. Jistě oceníte automatické zaúčtování nebo přenos leasingových splátek do pohledávek a závazků. Oceníte funkci generování daňových a účetních odpisů.

Daňová přiznání
Výhodou pro vás bude nepochybně průvodce zpracováním DPH. Program obsahuje další potřebné formuláře jako například DPH, DPFO, DPPO, silniční daň, přehledy, výkazy, cash-flow, finanční analýzu atd. V nastavení firmy lze připravit základní údaje, které budou automaticky naplňovány při tvorbě nových formulářů.

Vlastnosti usnadňující práci
Práci zjednodušuje například automatické naplňování předpokládaných hodnot, vzory dokladů, klávesové zkratky, připravené seznamy, snadné hledání údajů, výběr záznamů podle zadané podmínky...

Další užitečné funkce
Vyzkoušejte adresář firem, plánovací kalendář, daňovou kalkulačku, knihu jízd, vzory dokladů, texty daňových zákonů, export a import dat, export sestav do XML, úpravu tiskových sestav, prohlédněte si připravené grafy...

Služby
Zdarma poskytujeme technickou podporu telefonicky, e-mailem, faxem a poštou. Uživatelům doporučujeme elektronickou konferenci, kde je možné vyměnit zkušenosti s ostatními. Mezi placéné služby patří školení a konzultace. Program je možné aktualizovat přes internet nebo zasláním CD s novou vezí. Služba INFO vám bude oznamovat vše nové o programu STEREO 2005."

reklama