obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Utility pro údržbu a opravu disku

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 584 Kč*)).
( - - 24MB - koupit - stáhnout - 11327x)

O&O Defrag Professional Edition - Nástroj pro defragmentaci desktopů pro Windows!

O&O Defrag Professional Edition pro pracovní stanice s Windows, vám umožní dosažení a udržení nejvyššího stupně výkonu vašeho systému. Spojí a seřadí defragmentované soubory, čímž optimalizuje proces přístupu k souborům pro čtení/zápis dat a výrazně tak zvýší rychlost systému.

Wise Disk Cleaner 9.29 čeština nebo slovenština

( - - 5MB - stáhnout - 13063x)

Uživatelsky přátelská aplikace umožňující na disku vyhledat a odstranit různé dočasné a nepotřebné soubory zabírající místo a zpomalující chod vašeho počítače.

WizTree 2.01

( - - 0.9MB - stáhnout - 7033x)

WizTree umožňuje rychle vyhledat soubory a složky zabírající nejvíce místa na disku. Zobrazí stromovou strukturu složek seřazenou dle velikosti a 1000 největších souborů. Program neprohledává celý disk, ale Informace získává z tabulky NTFS MFT, takže vyhledání je velmi rychlé.

SpaceSniffer 1.3.0.1

( - - 1.6MB - stáhnout - 7009x)

SpaceSniffer analyzuje zvolenou diskovou jednotku a zobrazí přehledně, graficky strukturu složek a souborů uložených na disku. Okamžitě tak můžete získat představu, kde jsou umístěny veliké složky nebo soubory. Podporováno je filtrování dle názvu, typu, velikosti nebo data, NTFS Alternate Data Streams, barevné označení zvolených souborů a další.

CDRoller 10.40.30.0

( - - 10.4MB - stáhnout - 9307x)

CDRoller nabízí výkonné nástroje, které umožňují získat data z poškozených CD, DVD a BD disků různých formátů. Dokáže přečíst otevřené (nedokončené) DC a DVD disky, umožňuje přímý přístup k UDF diskům, zobrazení dat obsažených v jednotlivých sektorech disku (textový, binární, hexadecimální nebo unicode režim) a další.

R-Studio 8.0

( - - 41MB - stáhnout - 6175x)

Účinný nástroj pro obnovu nechtěně smazaných souborů a ztracených dat. Podporuje souborové systémy FAT12/16/32/exFAT, NTFS, NTFS5 (Windows 2000/2003/XP/Vista/2008/Win7/Win8), HFS/HFS+ (Macintosh), UFS1/UFS2 (FreeBSD/OpenBSD/NetBSD/Solaris), Ext2/Ext3/Ext4 FS (Linux).

FolderSizes 8.2

( - - 21MB - stáhnout - 5045x)

Program dokáže přehledně, vizuálně zobrazit využití diskového prostoru. Analyzuje jednotlivé složky nebo celé disky, lokální i síťové disky (mapované, UNC cesta), lokalizuje soubory dle zadaných kritérií. Výsledné reporty lze exportovat v HTML a XML formátu. Podporuje i prostředí příkazového řádku.

( - - 7.2MB - stáhnout - 4077x)

Utilita umožňující vyhledat a odstranit z disku duplicitní soubory. Můžete zvolit kritéria vyhledávání: název, datum a čas vytvoření, velikost nebo obsah (MD5). Nalezené soubory lze před jejich smazáním prohlédnout. Duplicitní soubory nejen zabírají místo na disku, ale rovněž způsobují zpomalení defragmentace, antivirové kontroly apod.

TreeSize Free 3.4

( - - 5.6MB - stáhnout - 3283x)

Utilitka přehledně zobrazí velikost zvolené složky a všech složek, které obsahuje formou stromové struktury, kterou lze rovněž vytisknout. Podporováno je dále používání kontextové nabídky Průzkumníka, přesuny prostřednictvím myši, zobrazení kompresního poměru NTFS.

O&O Defrag Server Edition 18.9

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 3881 Kč*)).
( - - 24MB - koupit - stáhnout - 4695x)

O&O Defrag Server Edition - Nástroj pro defragmentaci vaší Windows sítě!

reklama