obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

freeware

Remote Desktop Manager Free 5.0.4.0

( - - 179MB - stáhnout - 6424x)

Remote Desktop Manager umožňuje z jediného uživatelského prostředí spravovat všechna vaše vzdálená připojení a virtuální počítače.

GoodSync 9.9.58 čeština nebo slovenština

( - - 17MB - stáhnout - 7381x)

Program pro synchronizaci vašich dat mezi více počítači, počítačem a přenosným úložištěm (USB disk, CDRW disk), prostřednictvím lokální sítě nebo internetu.

Eusing Free Registry Cleaner 4.0 čeština nebo slovenština

( - - 0.94MB - stáhnout - 8985x)

Nástroj pro snadnou a rychlou opravu chybných údajů v registru systému Windows. Umožní vám tak zvýšit stabilitu a výkon vašeho PC. Podporuje zálohování registru, prostředí příkazového řádku.

Revo Uninstaller 2.01 čeština nebo slovenština

( - - 6.8MB - stáhnout - 12815x)

Utilita, která vám pomůže odstranit z počítače nepotřebný software. Součástí programu jsou správce programů automaticky spouštěných při startu, nástroje na odstranění stop po navštívených webových stránkách a jiných aktivitách, nástroj na vyhledání a odstranění nepotřebných souborů.

Clipboard Master 4.1.0

( - - 8.8MB - stáhnout - 10615x)

Pokročilý správce schránky Windows umožňující opakovaně použít naposledy vložené položky a vést katalog permanentně uložených položek které lze kdykoliv použít v emailových zprávách, online formulářích, dopisech a dalších dokumentech.

Wise Disk Cleaner 9.29 čeština nebo slovenština

( - - 5MB - stáhnout - 10340x)

Uživatelsky přátelská aplikace umožňující na disku vyhledat a odstranit různé dočasné a nepotřebné soubory zabírající místo a zpomalující chod vašeho počítače.

Wise Registry Cleaner 9.22 čeština nebo slovenština

( - - 4MB - stáhnout - 19121x)

Utilita pro čištění registru systému Windows. Umožní vyhledat a odstranit neplatné údaje, před aplikací oprav provádí automatické zálohování.

Mp3tag 2.78 čeština nebo slovenština

( - - 3MB - stáhnout - 6833x)

Výkonný nástroj k hromadné editaci metadat (ID3v1, ID3v2.3, ID3v2.4, iTunes MP4, WMA, APEv2 tagy, Ogg Vorbis komentáře) všech běžných formátů zvukových souborů.

PhraseExpress Text Expander 11.0.136

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: ).
( - - 15MB - koupit - stáhnout - 5622x)

Utilitka umožňující uložení a správu často používaných textových frází a jejich rychlé opakované použití.

USBDeview 2.60

( - - 0.08MB - stáhnout - 6407x)

Utilitka zobrazující seznam všech USB zařízení momentálně připojených k vašemu počítači i připojených v minulosti. Zobrazuje podrobné informace, umožňuje odinstalovat dříve používána USB zařízení nebo odpojit právě používané USB zařízení. Pokud máte administrátorská přístupová práva, můžete všechny operace provádět i na vzdáleném počítači.

reklama