obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

trialware

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 4292 Kč*)).
( - - 167MB - koupit - stáhnout - 16641x)

Remote Desktop Manager umožňuje z jediného uživatelského prostředí spravovat všechna vaše vzdálená připojení a virtuální počítače.

Podporuje Microsoft Remote Desktop, Terminal Services, VNC, LogMeIn, Team Viewer, Ftp, SSH, Telnet, Dameware, X Window, VMware, Virtual PC, PC Anywhere, Hyper-V, Citrix, Radmin, Microsoft Remote Assistance, Sun Virtual Box a další.

FinePrint 10.30 čeština nebo slovenština

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 1073 Kč*)).
( - - 10MB - koupit - stáhnout - 16710x)

FinePrint je neobvyklý tiskový driver pro Vaše Windows, který Vám poskytne dodatečné prohlížení a "neuvěřitelné formátování" Vašich tisků. Vlastní tisk potom probíhá přes standardní ovladač vaší tiskárny. "Neuvěřitelným formátováním" máme na mysli především tisk 2, 4 nebo 8 stran na jednom listu papíru, odstraňování grafiky i celých stran z tisku.

pdfFactory 7.30 čeština nebo slovenština

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 1073 Kč*)).
( - - 11MB - koupit - stáhnout - 16828x)

pdfFactory umožňuje vytvářet PDF dokumenty z libovolné aplikace Windows, stejně snadno a rychle, jako byste tiskli na běžnou tiskárnu.

pdfFactory Pro 7.30 čeština nebo slovenština

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 2146 Kč*)).
( - - 11MB - koupit - stáhnout - 17001x)

pdfFactory Pro nabízí, vedle všech možnosti standardní verze programu pdfFactory, další nástroje pro tvorbu firemních dokumentů, rozsáhlejších dokumentací nebo archivaci (vkládání záhlaví, zápatí, vodoznaků, záložek, obsahu dokumentu,...).

Novinky ve verzi 5

Solid PDF Tools 10.1.4146

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 3218 Kč*)).
( - - 178MB - koupit - stáhnout - 13398x)

Solid PDF Tools je zajímavý nástroj společnosti Solid Documents, LLC, který má všechny vlastností programu Solid Converter PDF (převod PDF do Wordu atd.) a navíc umožňuje přímé vytváření archivovatelných PDF/A-1b dokumentů.

Solid Converter 10.1.4146

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 2145 Kč*)).
( - - 115MB - koupit - stáhnout - 13283x)

Solid Converter PDF nabízí jedinečné řešení pro konverzi, úpravu a tvorbu PDF dokumentů. Umožňuje snadný převod celých nebo vybraných částí PDF dokumentů do formátu Microsoft Word, extrakci tabulek ve formátu Microsoft Excel nebo uložení snímků z PDF dokumentů do souborů různých grafických formátů, při maximálním možném zachování původního vzhledu dokumentu.

Infix PDF Editor 7.5.1

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 2125 Kč*)).
( - - 99MB - koupit - stáhnout - 21022x)

Díky programu Infix PDF Editor nyní můžete editovat PDF dokumenty podobně jako textové dokumenty v běžném textovém editoru, aniž byste nejdříve museli provádět jejich konverzi do jiného formátu a riskovat tak ztrátu původního rozvržení textu, snímků a grafických objektů.

Hlavní rysy

  • Snadná editace textu jako v běžném textovém editoru

UltraEdit 26.20

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 2574 Kč*)).
( - - 81MB - koupit - stáhnout - 10626x)

Velmi kvalitní, víceúčelový textový editor s minimálními nároky na RAM. Dokáže pracovat i se soubory přes 4GB, podporuje znaky UNICODE, součástí je vestavěná kontrola pravopisu s podporou několika světových jazyků. Programátoři ocení podporu řady programovacích jazyků - automatické zvýraznění syntaxe, možnost automatické opravy a dokončení klíčových slov.

PowerArchiver 2019 19.0.59 čeština nebo slovenština

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: 598 Kč*)).
( - - 39MB - koupit - stáhnout - 12011x)

PowerArchiver je výkonný nástroj k archivaci a zálohování souborů. Podporuje čtení a vytváření archivů ve formátech ZIP, 7-ZIP, CAB, LHA (LZH), TAR, GZIP, BZIP2, BH, XXE, UUE, yENC a MIME (Base 64) a čtení archivů ve formátech RAR, ARJ, ARC, ACE, ZOO + ISO, BIN, IMG a NRG.

Faktury - 2HCS Fakturace 4.2019.59 čeština nebo slovenština

( - - 37MB - stáhnout - 7564x)

2HCS Fakturace je jednoduchý a přehledný fakturační program, který poskytuje vše potřebné pro zpracování dokladů malé firmy nebo živnostníka. Vystavení faktury je snadné a rychlé. Vytištěné formuláře faktury jsou profesionální a přehledné.

Změny v zaokrouhlování platné od 01.09.2019 jsou již součástí programu.

reklama