obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Účetní program AdmWin DE 2.61 Startverze čeština nebo slovenština

stáhnout: 8MB
verze: 2.61 Startverze (08.02.2016)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
cena: 2.90
autor: Ing. Vladimír Jehlička
počet stažení: 9794x
hodnocení:
Váš hlas: - Průměr: 4.9 (98 hlasů)

Komplexní systém provázaných ekonomických agend vyvíjený již od roku 1990 - ekonomický software (účetní program) pro daňovou evidenci (jednoduché účetnictví) pro drobné podnikatele až malé firmy.

Procesní a datová provázanost s fakturací, sklady, evidencí DPH včetně tisku přiznání (i XML pro podání přes portál daňové správy nebo datovou schránku), zakázky, objednávky, nabídky, poptávky, majetek, rezervy, ceniny, dodací listy, prodejky za hotové, mzdy včetně tisku formulářů (i ve formátu XML pro e-Podání) požadovaných ČSSZ a zdravotními pojišťovnami, knihy jízd, knihy korespondence, adresář firem s kontakty a mnoho dalších pomocných a podpůrných evidencí pro pohodlné a rychlé záznamy opakovaných údajů.

Snadná instalace. Jednoduché intuitivní ovládání vhodné i pro uživatele začínající s prací na PC. Umožňuje současné zpracování ve více oknech, např.dle faktur nebo dodacích listů doplňovat knihu jízd. Systém nevyžaduje zvláštní odborné nastavování. Jen časem si lze většinu zadávaných údajů a textů donastavit k příjemnějšímu a rychlejšímu zadávání.

Bohatá vnitřní dokumentace okamžitě přístupná ke zpracovávané úloze.

Program je pravidelně aktualizován o legislativní změny a průběžně dle požadavků uživatelů. V praxi je ověřován členy komory účetních a daňových poradců.

STARTverze (demoverze) ZDARMA - plnohodnotné verze systému omezené pouze na 200 záznamů v součtu z deníku, faktur, skladových pohybů a mezd. Po zakoupení plné verze lze v zapsaných datech pokračovat dále.

Verze 2.61 je dle legislativy pro rok 2015 i 2016. Můžete zapsat celý rok 2015 s tiskem nebo el. podáním přiznání k dani z příjmu a přehledů pro pojišťovny a současně již provádět záznamy a zapisovat doklady roku 2016.
Sazby DPH jsou kdykoliv nastavitelné s promítnutím do ceníků, na skladové karty a rozpracované zakázky.

---
Ing. Vladimír Jehlička

reklama