obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Účetní program Money S3 13.101 čeština nebo slovenština

stáhnout: 161.13MB
verze: 13.101 (08.02.2013)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
autor: CÍGLER SOFTWARE, a.s.
info@money.cz
počet stažení: 1680x
hodnocení:
Ještě nehodnoceno

Účetní program Money S3 patří mezi nejrozšířenější ekonomické systémy pro malé a střední firmy v České i Slovenské republice. Nabízí všechny potřebné moduly - podvojné účetnictví i daňová evidence (jednoduché účetnictví), adresář, fakturaci, sklady, objednávky, mzdy a řadu dalších doplňků, včetně homebankingu, propojení s pokladními systémy, internetovými obchody nebo dalšími aplikacemi na bázi XML.

Money S3 se vyznačuje především jednoduchou a snadnou obsluhou v prostředí Microsoft Windows, kterou využívá nejširší spektrum zákazníků. Naleznete mezi nimi firmy, které se zabývají nákupem a prodejem, výrobou nebo službami, velkoobchodní řetězce, zemědělská družstva, strojírenské firmy a samozřejmě také drobné živnostníky a podnikatele. Money S3 nabízí velké množství všech obvyklých i nadstandardních funkcí, které na každém kroku usnadňují vaše podnikání. Vše s minimálními nároky na zaškolení a nasazení účetního programu v praxi.

Bezplatná verze Money S3 Start obsahuje bez omezení všechny moduly a můžete do ní pořídit libovolný počet dat po libovolně dlouhou dobu. Pouze pokud překročíte limit počtu dokladů, budou tiskové sestavy opatřeny nápisem ?neplatné?. Rozhodnete-li se přejít na některou z vyšších licencovaných verzí, veškerá data pořízená ve verzi Start vám zůstanou zachována.
---
CÍGLER SOFTWARE, a.s.

reklama