obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Učitel 2 beta čeština nebo slovenština

stáhnout: 29MB
verze: 2 beta (31.07.2006)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
autor: PebeSoft
info@pebe.chytrak.cz
počet stažení: 2269x
hodnocení:
Ještě nehodnoceno

Program pro správu klasifikace studentů. Jedná se o program, který dokáže úplně nahradit zápisník učitele. Jehou používání je však mírně složité, ale obsahuje i nápovědu, takže většině funkcí po pár použití porozumíte. Vaše data jsou chráněna přístupovým jménem a heslem.

Přidávání známek je jednoduchá záležitost. U známky můžete také pořídit slovní komentář a ukládá se také datum jejího pořízení Průměr známek z předchozí verze byl vylepšen o vážený aritmetický průměr, můžete si tak zvolit váhu jednotlivých kategorií.

Ve statistice si můžete udělat snadný přehled o třídě, kdo jsou lepší a horší studenti, zobrazí se vám také graf četnosti jednotlivých klasifikačních stupňů. Je také možné tento graf vytisknout. Další novinkou jsou poznámky. Ke každému předmětu si můžete zapsat třeba probírané učivo, kdo v hodině chyběl, nebo co máte dovysvětlit v další hodině.

Celou klasifikaci pak můžete vytisknout. Samozřejmostí je i náhled před tiskem. Můžete vytisknout libovolný počet kategorií. Pokud jste si psali klasifikaci studentů v Excelu, můžete snadno převést jména studentů do této aplikace pomocí csv souboru. Nevýhodou je, že se nedá převést klasifikace z předchozí verze.

Program je řešen pomocí databázového systému MySQL, který se sám nainstaluje. Zde se však vyskytla chyba. Popis na její odstranění naleznete na stránkách výrobce.

---
PebeSoft

reklama