obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Emulátory prostředí jiných OS

Start8 1.56

( - - 10MB - stáhnout - 8790x)

Start8 přináší na pracovní plochu Windows 8 zpět tradiční tlačítko a menu Start. Můžete zvolit mezi menu ve stylu Windows 7 nebo Windows 8 (zmenšená verze nového menu Windows 8). Menu Start 8 nabízí všechny možnosti Start menu Windows 7 i přístup k vašim aplikacím Metro. Start8 rovněž umožňuje spustit rovnou tradiční plochu Windows a zcela se vyhnout prostředí Metro.

StarNet X-Win32 2011

Program zakoupíte v našem internetovém obchodě obchod.mokry.cz (cena: ).
( - - 37MB - koupit - stáhnout - 10679x)

X-Win32 je PC X server pro připojení počítačů se systémem Windows k UNIX serverům jako jsou Sun Solaris, HP/UX, IBM AIX, SCO, FreeBSD nebo počítačům s různými distribucemi Linuxu (Red Hat, SuSE, Mandrake apod.).

PocketDOS 1.12.2

( - - 8.23MB - stáhnout - 9482x)

PocketDOS poskytuje virtuální prostředí umožňující provoz operačního systému DOS a DOS aplikací na kapesních počítačích nebo telefonech SmartPhone se systémy Windows CE (2.11 a vyšší), Windows CE.NET (4.0 nebo vyšší) nebo Windows Mobile (5.0 nebo vyšší). Podporuje přístup DOS aplikací k sériovým portům, zabudovaným modemům, infračerveným portům, bluetooth zařízením, přenosným diskům, sdíleným síťovým zdrojům apod. Umožňuje rovněž sdílet soubory mezi DOS aplikacemi a aplikacemi běžícími pod nativním systémem kapesního počítače.

X-Deep/32 4.7.0

( - - 15.88MB - stáhnout - 8892x)

X Window Server pro Windows NT/2000/9X/ME/XP, který lze používat k připojení k hostitelským systémům na kterých běží UNIX, LINUX, IBM AIX, HP-UX, Sun Solaris nebo jiný operační systém podporující X Windows System.

Explore FS 1.00 pre 6

( - - 0.35MB - stáhnout - 8452x)

Utilita sloužící k prohlížení a manipulaci se soubory z Windows na Linuxových discích.
Upozornění: Před použitím na systémech s Windows 95/98/ME, prostudujte informace dostupné na domovských stránkách.

R.A.V.E CD měnič 1.0

( - - 0.21MB - stáhnout - 8206x)

CD měnič je šikovný prográmek pro vysouvání a zasouvání CD z mechaniky. Obsahuje možnost navolit si horké klávesy a tím si zpříjemnit práci s programem, který pohotově čeká v systémové liště na Vaše příkazy. Po nainstalování tohoto freeware programuse už nebudete muset ohýbat a hledat tlačítko na vysouvání CD a čekat, až CD z mechaniky vyjede.

R.A.V.E Name Hacker 1.0

( - - 0.19MB - stáhnout - 8256x)

Nebaví vás standardní názvy systémových ikon, jako je například "Tento počítač", "Koš" nebo "Ovládací panely"? NameHacker Vám je pomůže snadno změnit.

reklama