obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Specializované editory

SynWrite Editor 6.21

( - - 12MB - stáhnout - 5270x)

Editor pro softwarové vývojáře nabízející řadu nástrojů pro efektivnější správu projektů. Podporuje barevné zvýraznění syntaxe, skrývání irelevantních částí kódu při práci, záložky, rychlé komentování, automatické uzavírání tagů a závorek, makra, používaní externích nástrojů. Integrovaná je knihovna HTML Tidy, knihovna snipetů kódu, FTP/SFTP klient.

PilotEdit Lite 9.1.0

( - - 6.6MB - stáhnout - 3307x)

Pokročilý textový a hexadecimální editor. Umožňuje otevírání souborů větších než 4GB, zvýraznění syntaxe a klíčových slov, pokročilé vyhledávání a náhradu, práci se sloupci, a další. Součástí je FTP klient.

EmEditor Professional 15.8.1

( - - 5.1MB - stáhnout - 3947x)

Výkonný textový editor podporující makra (JavaScript, VBScript, PerlScript, PHPScript, ...), Unicode, zvýraznění syntaxe, vertikální výběry, editaci binárních dat (ASCII a hexadecimální režim), práci s velikými soubory (větší než 248GB), porovnávání obsahu dvou souborů, možnost rozšíření prostřednictvím řady plug-in modulů.

Notepad++ 6.9 čeština nebo slovenština

( - - 4MB - stáhnout - 4923x)

Textový editor určený především programátorům.

RJ TextEd 11.0 čeština nebo slovenština

( - - 90MB - stáhnout - 2842x)

Plně vybavený textový editor vhodný především pro vývojáře. Nabízí podporou Unicode a zvýraznění syntaxe programovacích jazyků (využívá definiční soubory syntaxe), možnost náhledu a validace HTML dokumentů, zabudovaný FTP klient, kontrolou pravopisu, šifrování, automatické dokončování kódu, CSS editor, nástroj pro výběr barev, podporu maker a další.

WinHex 18.7 SR-2

( - - 2.3MB - stáhnout - 4894x)

Univerzální a výkonný hexadecimální editor, vhodný pro obnovu dat, low-level zpracování dat, zabezpečení dat, klonování disků, apod. Umožňuje editaci dat uložených na pevném disku, disketě, CD-ROM, DVD, ZIP, Smart Media, Compact Flash, apod. Dokáže analyzovat a porovnávat soubory, vyhledávat, využívat šablony. Nativně podporuje FAT12/16/32, exFAT, NTFS, Ext2/3/4, Next3, CDFS, UDF.

Enterprise Architect 12.1

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$135).
( - - 48MB - koupit - stáhnout - 3568x)

Enterprise Architect nabízí prostředí a výkonné, flexibilní nástroje pro modelování, vývoj a testování software, založené na UML 2.1 (Unified Modeling Language).

Zeus IDE 3.98a

( - - 55.3MB - stáhnout - 2686x)

Výkonný textový editor pro vývojáře. Nabízí prohlížeč tříd, automatické dokončování kódu, zvýrazňování syntaxe, různá mapování klávesnice (Brief, WordStar, Epsilon, Emacs), možnost editace přímo na FTP serveru, a řadu dalších možností.

Hex Editor Neo 6.20

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$44.99).
( - - 12MB - koupit - stáhnout - 3571x)

Výkonný nástroj pro editaci binárních a hexadecimálních souborů s přehledným uživatelským prostředím.

Batch RegEx 5.0.6

( - - 5.27MB - stáhnout - 1582x)

Pokročilý nástroj umožňující vyhledávání a náhradu textu s využitím tabulky definující příslušné páry schémat náhrady textových řetězců. Podporovány jsou regulární výrazy (RegEx), volba způsobu vyhledávání (po řádcích, po blocích řádků, celý soubor), extrakce dat. Zabudovaný RegEx editor a RegEx Builder usnadňují tvorbu schémat pro náhrady textu. Zpracovávat lze najednou více souborů.

reklama