obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Různé hry a programy pro volný čas

FairBot 3.8

( - - 3.7MB - stáhnout - 9589x)

Software nabízející pokročilé uživatelské prostředí pro rychlé a snadné uzavírání sportovních sázek prostřednictvím výměnného sázkového systému Betfair. Mezi výhody oproti standardním službám Betfair patří: aktualizace dat každou 0.1 sekundu, zobrazení grafů s cenami přímo v hlavním okně, automatické generování sázek (Smart Bets) s cílem dosažení zisku bez ohledu na výsledek.

Clever Mines 4.1 čeština nebo slovenština

( - - 0.03MB - stáhnout - 6875x)

Tato hra se od klasického Minesweeperu liší v tom, že musíte postupovat logicky a výsledek nezávisí na náhodě. Při těžké obtížnosti nesmíte hádat, protože při jakékoli chybě vybouchnete. Začátečníci si naopak mohou zvolit lehčí obtížnost, při které se počítač snaží přemísťovat miny tak, abyste nevybouchli. Každá hra se dá vyhrát.

Piskvork 8.9 čeština nebo slovenština

( - - 0.14MB - stáhnout - 7739x)

Dobře hrající skinovatelné piškvorky. Lze nastavit dobu přemýšlení. Můžete ukládat partie na disk a vracet se při hře zpět o libovolný počet tahů. Dokonce i když prohrajete, můžete vrátit zpět svůj poslední chybný tah a pokračovat ve hře. Mnoho dalších umělých inteligencí od různých autorů z mnoha zemí lze stáhnout z gomocup.wz.cz.
---
Petr Laštovička

Wall Street Raider 7.70

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: US$21.95).
( - - 2.1MB - koupit - stáhnout - 7999x)

Wall Street Raider je velmi sofistikovaná a realistická hra ve které máte možnost vyzkoušet obchodování na burze, budování a vedení vlastní firmy, boj s konkurencí, úřady, ekonomickými a přírodními vlivy.

Tux Paint 0.9.22 čeština nebo slovenština

( - - 10MB - stáhnout - 12759x)

Kreslící program vytvořený speciálně pro děti. Nabízí jednoduché uživatelské prostředí, legrační zvukové efekty a kresleného maskota který pomůže dětem při používání programu.

Expert Lotto 5.6 čeština nebo slovenština

pro nákup budete přesměrováni
do internetového obchodu autorů programu
Program zakoupíte přímo u autorů programu (cena: ).
( - - 11.3MB - koupit - stáhnout - 8471x)

Expert Lotto je program pro sázkaře z celého světa. Je to univerzální nástroj pro podporu sázení nejen loterií společnosti Sazka - Sportka, Šťastných 10, Euro Milióny - ale i libovolné domácí nebo zahraniční číselné loterie.

LEGO Digital Designer 4.3.8

( - - 215MB - stáhnout - 10103x)

Oblíbili jste si vy nebo vaše děti stavebnici Lego? Program LEGO Digital Designer vám nyní nabízí možnost tvorby prostorových modelů z Lega přímo na vašem počítači. Nechte volný průběh své fantazii a s pomocí myši, kompletní nabídky stavební prvků Lego a praktických nástrojů postavte libovolný model, přesně dle svých představ.

Midget Race 1.2 čeština nebo slovenština

( - - 45MB - stáhnout - 7259x)

Midget Race je minimalistická závodní hra, ve které je vaším úkolem asi jako tušíte být první v cíli a nejen to. Hra obsahuje kariéru a volný mod. V kariéře se nacházejí 3 druhy závodů, a to klasický, závod s časem a armagedon (musíte srazit více lidí než protivníci) a kariéra je hlavně o příběhu a velmi vtipném a místy drsném humoru.

( - - 21.9MB - stáhnout - 7331x)

Jste majitelem GPS a příznivcem sportu nazývaného Geocaching (http://www.geocaching.cz)?

3D Live Pool 2.715

( - - 2.3MB - stáhnout - 9128x)

3D simulátor kulečníku se skvělým 3D zvukem. Podporuje hru se 3,8,9 a15-ti koulemi, Straight, BlackJack, Bonus,... Reálný pohyb koulí, možnost úderu na různá místa koule k udělení rotace, režim pro jednoho i více hráčů, offline i online.

reklama