obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Šachy

Butterflychess 3.0.0

( - - 1.13MB - stáhnout - 8688x)

Ve hře ButterflyChess se vám představí klasické šachy, které ovšem obsahují několik menších novinek a zlepšení. Figurky dámy, věže a střelce jsou mimo svůj obvyklý rozsah pohyblivosti obdarováni možností přeskoku jakékoliv první figurky, která jim brání v pohybu.

King Wars 1.0

( - - MB - stáhnout - 7754x)

King Wars je sieťová šachová hra. Hrať ju môžu iba dvaja hráči proti sebe cez sieť alebo cez internet (najlepšie cez nejakú VPN, napríklad cez Hamachi). Pri pripájaní sa na server, treba poznať ip adresu servera.

PassionChess 2.0

( - - 1.09MB - stáhnout - 9788x)

PassionChess je "klonem" klasických šachů s malou modifikací - aplikací "dynamického pěšce" pravidel, která ponechává pěšci volbu postupu o jedno nebo dvě pole v průběhu celé partie - samozřejmě s určitým jednoduchým omezením (které s v Encyklopedii šachových variantů od Davida Pritcharda nevyskytuje).

Shredder Classic 2.1

( - - 7.19MB - stáhnout - 9349x)

Šachový program, který již vyhrál devět cen na světových šampionátech počítačových šachů a vede v řadě žebříčků. Kombinuje výjimečně výkonnou hru s jednoduchou obsluhou. Hru lze přizpůsobit úrovni hráče. Součástí je mnoho funkcí pro analýzu vlastní hry, vestavěný trenér který vám pomůže herní úroveň vylepšit.

reklama