obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Zoner Photo Print 1 čeština nebo slovenština

stáhnout: 40.73MB
verze: 1 (18.04.2005)
koupit: 377 Kč*)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
distributor: zoner.mokry.cz
počet stažení: 4349x
hodnocení:
Ještě nehodnoceno

Zoner Photo Print je průvodce pro snadný tisk fotografií a export tiskových alb do PDF odvozený od tiskového nástroje programu Zoner Photo Studio 7. Umožní vytisknout fotografie na stovky způsobů a vytvořit originální tisková alba s kolekcemi fotografií. Zoner Photo Print podporuje několik rozličných způsobů tisků fotografiív závislosti na požadovaném výstupu. Každý průvodce má několik kroků s bohatými možnostmi nastavení.

Stovky grafických šablon pro fotoalba

Překvapte své přátele originálními fotoalby. Na výběr máte z několika set připravených tiskových grafických šablon seskupených do tématických oblastí: dovolená, škola, vánoce, narození dítěte, svatba, narozeniny, atd.

Tisk stránek s fotoindexy

Vytvořte si vlastní přehledné indexové stránky s fotografiemi. Zvolit si můžete počet sloupců i řádků, definovat doplňkové informace k fotografiím, nastavit orientaci na výšku nebo na šířku nebo připojit tisk dat z informace EXIF jednotlivých fotografií.

Fotokalendáře

Ještě nikdy jste nevytvářeli kalendář s fotografiemi tak snadno. Vygenerujte si automaticky kalendáře podle mnoha vzorů pro různá období - jedno nebo dvouměsíční, čtvrtletní, pololetní a roční. Zvolte počáteční měsíc, rok, orientaci týdnů a první den v týdnu. Nastavit si můžete zobrazení jmen měsíců a roků, jmen dní, podtržení, orámování a speciální dny.

Tisk beze ztrát

Neplýtvejte fotografickým papírem. Zoner Photo Print vám umožní automaticky poskládat více fotografií libovolných formátů na jednu tiskovou stránku v nejvhodnějším možném uspořádání. Pomocí spořiče papíru nebo speciálních šablon je to velice snadné. Tento postup Vám ušetří hodně času proti ručnímu skládání fotografií v grafickém editoru.

Vlastní tiskové předlohy

Vlastní tiskové předlohy lze podobně jako v programu Zoner Photo Studio vytvářet v programu Zoner Callisto 5.

reklama