obchod.mokry.cz (sk, pl) - internetový obchod společnosti Mokry Systems (sk, pl) s programy v elektronické podobě
reklama

Zoner Web Gallery čeština nebo slovenština

stáhnout: 9.67MB
verze: (18.04.2005)
koupit: 377 Kč*)
čeština nebo slovenština: ano
operační systém:
licence:
distributor: zoner.mokry.cz
počet stažení: 6154x
hodnocení:
Ještě nehodnoceno

Zoner Web Gallery je průvodce automatizovaným generováním webových fotogalerií podle před připravených šablon odvozeným z exportního nástroje programu Zoner Photo Studio 7. Vytváření galerií nevyžaduje vůbec žádnou znalost kódu HTML. K nastavování vzhledu generovaných galerií slouží několik desítek parametrů, některá nastavení lze provádět zvlášt pro stránky s náhledy a stránky s obrázky, některá naopak globálně. Hotovou sadu HTML stránek lze bezprostředně prohlížet v internetovém prohlížeči, uložit na disk nebo rovnou nahrát přes FTP na zadanou adresu.

Víceúrovňové galerie

Šablony pro galerie jsou zpravidla vytvořeny jako vícestupňové. Kliknutím na náhled se otevře nová stránka s větší podobou fotografie, případně i zde je možné podle typu šablony vytvořit odkaz na otevření obrázku v plném rozlišení. Stránky s náhledy jsou automaticky řetězeny za sebou podle zadaného počtu náhledů v horizontálním i vertikálním směru, který většina šablon umožňuje nastavit. Rozsah galerie tak můžete přizpůsobit konkrétním potřebám.

Klasické i netradiční galerie, které zaujmou

Překonejte tradiční pojetí webových galerií. Galerie vytvořené v Zoner Web Gallery dokážou zaujmout neobvyklými prvky, např. natočenými fotografiemi v náhledech.

FTP odesílání galerií

Vytvořenou galerii lze bezprostředně odeslat k vystavení na internetu na zadaný FTP server bez pomocí dalších programů. Propřipojení je třeba zadat správné přihlašovací údaje.

reklama